هدر موبایل
1398/11/08 10:27:40
سرویس صحن
پژمانفر:

مردم در ارتباط با عملکرد مجلس، جمع بندی را نگاه می کنند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس نسبت به اظهارات دکتر لاریجانی در خصوص عملکرد مجلس دهم انتقاد کرد که رئیس قوه مقننه در پاسخ گفت برای صحبت در این خصوص باید به اوضاع کشور نگاه کرد.
مردم در ارتباط با عملکرد مجلس، جمع بندی را نگاه می کنند نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس نسبت به اظهارات دکتر لاریجانی در خصوص عملکرد مجلس دهم انتقاد کرد که رئیس قوه مقننه در پاسخ گفت برای صحبت در این خصوص باید به اوضاع کشور نگاه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201909106455718794.jpg مردم,در,ارتباط,با,عملکرد,مجلس،,جمع,بندی,را,نگاه,می,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌های رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد مجلس دهم گفت: صحبت‌های آقای لاریجانی یک روی سکه است زیرا مردم در ارتباط با عملکرد قوه مقننه جمع‌بندی امور را نگاه می‌کنند و توجه دارند که سفره آنها کوچک شده یا بزرگ.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به اظهارات نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: اولاً باید در موضوع صحبت کنید و این سخنان شما خلاف آیین‌نامه داخلی مجلس است. همچنین وقتی این اظهارات را بیان می‌کنید باید نگاهی به اوضاع کشور داشته باشید که چقدر مشکل وجود دارد.

در ادامه پژمانفر با انتقاد از صحبت‌های رئیس قوه مقننه تصریح کرد: معمولاً اجازه صحبت داده نمی‌شود و فرصت‌ها در اختیار شما است؛ در این خصوص مردم قضاوت می‌کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی پاسخ داد: نمایندگان باید مقید به آیین‌نامه داخلی مجلس باشند؛ میکروفن در اختیار شماست و نباید مظلوم‌نمایی کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در ادامه نادر قاضی پور با اشاره به انتقاد پژمانفر نسبت به صحبت‌های رئیس قوه مقننه گفت: آقای لاریجانی از زحمات شما در ارائه گزارش عملکرد مجلس کمال تشکر را دارم زیرا از قداست مجلس شورای اسلامی به حق دفاع کردید.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: شخصاً طی 12 سال فعالیت در عرصه نمایندگی یک روز هم با تأخیر در مجلس حاضر نشده‌ام و فقط دو روز به مرخصی رفته‌ام بنابراین همکاران اجازه ندهند مجلس را بکوبند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet