خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/08 11:20:32
سرویس صحن
عباسی در جمع خبرنگاران:

اعلام گزارش کمیسیون تلفیق تا هفته آینده / نمایندگان برای ارائه پیشنهادات 10 روز فرصت دارند

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: گزارش کمیسیون تلفیق تا هفته آینده اعلام می شود و نمایندگان برای ارائه پیشنهادات ۱۰ روز فرصت دارند.
اعلام گزارش کمیسیون تلفیق تا هفته آینده / نمایندگان برای ارائه پیشنهادات 10 روز فرصت دارند سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: گزارش کمیسیون تلفیق تا هفته آینده اعلام می شود و نمایندگان برای ارائه پیشنهادات 10 روز فرصت دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912107567228089.jpg اعلام,گزارش,کمیسیون,تلفیق,تا,هفته,آینده,/,نمایندگان,برای,ارائه,پیشنهادات,10,روز,فرصت,دارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، اسدالله عباسی در حاشیه نشست علنی امروز (سه شنبه، 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در مورد جلسات مجلس و زمان بررسی لایحه بودجه 99 در صحن علنی گفت: امروز پایان کار مجلس در ماه بهمن است و گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه تا هفته آینده اعلام می شود و نمایندگان به مدت 10 روز فرصت دارند تا پیشنهادات خود را به کمیسیون اعلام کنند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: در پنجم اسفندماه ابتدا رئیس دیوان محاسبات کشور گزارش تفریغ بودجه سال 98 را اعلام خواهد کرد و سپس گزارش بودجه سال 98 مجلس در صحن علنی قرائت می شود.

وی در دفاع از عملکرد مجلس دهم گفت: تاکنون در مجلس دهم بیش از 175 قانون تصویب کرده ایم و می توان آنها را از طریق مرکز پژوهش ها و گزارشی که از سوی مجلس ارائه می شود، مشاهده کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تعداد استیضاح های انجام شده در این دوره از مجلس را 6 مورد بیان کرد و ادامه داد: 2 مورد منجر به عدم اعتماد  و تعداد تحقیق و تفحص ها 12 بوده و برخی از آنها در فرآیند رسیدگی قرار دارند، مجلس هم در بُعد قانونگذاری و نظارت توانست دراین دوره بیش از دوران گذشته در زمینه های مختلف مانند موضوع ارز 4200 تومانی ورود کرده و توانست آن را کنترل کند.

عباسی یادآور شد: در مورد توجه به توسعه روستاها، اعتبارات مناسبی را با اذن مقام معظم رهبری تامین کرد و در مورد توسعه روستاها پیشرفت مناسبی انجام شد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس ادامه داد: مجلس دهم در مورد مالیات بر ارزش افزوده، پولشویی و مسائل و ارتباطات  بین المللی توانست قوانین خوبی را تصویب کند و امیدواریم مردم از عملکرد مجلس با توجه به ظرفیت زمان و موقعیت زمانی و ماموریت و وظایف نمایندگان رضایت داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet