هدر موبایل
1399/02/23 09:36:23
سرویس سیاسی
علوی:

مجلس یازدهمی ها ادامه راه توجه به تولید را طی کنند

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مسائل اقتصادی و تولید یکی از دغدغه های مهم مجلس دهم بود و در سال جهش تولید، انتظار می رود ادامه راه توجه به تولید را مجلس یازدهمی ها طی کنند.
مجلس یازدهمی ها ادامه راه توجه به تولید را طی کنند نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مسائل اقتصادی و تولید یکی از دغدغه های مهم مجلس دهم بود و در سال جهش تولید، انتظار می رود ادامه راه توجه به تولید را مجلس یازدهمی ها طی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101144471604.jpg مجلس,یازدهمی,ها,ادامه,راه,توجه,به,تولید,را,طی,کنند Icana

سید احسن علوی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نزدیک شدن به آغاز مجلس جدید و اولویت های مجلس یازدهم ، گفت: راهکار اصلی حل مشکلات اقتصادی و رفع رکود تورمی در شرایطی که درآمدهای نفتی کاهش چشم گیری یافته،حمایت از تولید است.

وی  با دفاع از اقدامات تاثیرگذار مجلس دهم در حوزه اقتصادی، اظهارکرد: با رونق تولید مشکلاتی مانند بیکاری و اشتغال قابل حل بوده و مشارکت مردم در اقتصاد و تولید ناخالص ملی افزایش یافته و در نهایت بنیه اقتصادی کشور و پایه پولی تقویت خواهد شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که مجلس یازدهم باید اجرایی شدن جهش تولید را اولویت خود قرار دهد، مطرح کرد: مجلس یازدهم باید برای بعد از کرونا برنامه داشته باشد،مقام معظم رهبری امسال را به نام جهش تولید نامگذاری کرده‌اند؛ لذا مجلس یازدهم باید ضمن نظارت بر قوانین موجود همچون قانون رفع موانع تولید آن را تصحیح و تکمیل کنند.

بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس با اشاره به  به اینکه در طول عمر مجلس دهم، کشور شرایط حساسی را تجربه کرد، اما مجلس دهم عملکرد خوب و قابل قبولی داشت، ادمه داد: شرایط بین المللی ما خاص بود و حتی شاید سخت تر از زمان جنگ بود،طی دو سه سال اخیر هر دو ماه یک بحران در کشور داشتیم یا بحران اجتماعی، بین اللمللی و حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله داشته ایم و شرایط کشور کاملا ویژه بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید براین که باید ریل‌گذاری های اقتصادی اصلاح شود، خاطرنشان کرد: ما همچنان در حوزه بانکی، مالیاتی، بیمه‌ای و تامین اجتماعی گرفتار چالش‌های زیادی هستیم.

علوی با بیان اینکه مجلس دهم مستقل از فشارهای سیاسی و قاطع عمل کرده است، مطرح کرد: آن چیزی که درباره مجلس دهم مشخص بوده، این است که از مجلس نظر خواسته شده و نمایندگان مستقل نظر داده اند،بسیاری از قوانین مهم کشور، در مجلس دهم تصویب شد و بسیاری از شفاف‌سازی‌ها هم در این مجلس شکل گرفت. 

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: مسائل اقتصادی و تولید یکی از دغدغه های مهم مجلس دهم بود،از آنجایی که امسال سال جهش تولید است انتظار می رود ادامه راه توجه به تولید را مجلس یازدهمی ها طی کنند و شاهد شکوفایی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet