خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/08 14:06:31
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

رویای معامله قرن در دولت ترامپ به واقعیت نخواهد پیوست

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت ترویستی آمریکا رونمایی از معامله قرن را به رویایی تبدیل خواهد کرد که این رویا حداقل در دوره حکومت ترامپ به واقعیت نخواهد پیوست.
رویای معامله قرن در دولت ترامپ به واقعیت نخواهد پیوست نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت ترویستی آمریکا رونمایی از معامله قرن را به رویایی تبدیل خواهد کرد که این رویا حداقل در دوره حکومت ترامپ به واقعیت نخواهد پیوست. https://cdn.icana.ir/d/019/201911104566103265.jpg رویای,معامله,قرن,در,دولت,ترامپ,به,واقعیت,نخواهد,پیوست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: به آقای ترامپ به عنوان نماینده مجلس در کمیته حمایت از انقلاب فلسطین می گویم دولت ترویستی آمریکا رونمایی از معامله قرن را به رویایی تبدیل خواهد کرد که این رویا حداقل در دوره حکومت ترامپ به واقعیت نخواهد پیوست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: ملت سرافراز ایران به لطف الهی از انتخابات دوم اسفند ماه هم سرفراز بیرون می آیند به شریطی که موانع مشارکت گسترده و رقابت جدی در سراسر کشور از طرف برخی و شعارهایی بر علیه مشارکت داده نشود.

وی ادامه داد: مصرف انتخاباتی برخی از رویکردها و شعارهای شما درست است، اما به خاطر دستمال چرا حاضرید قیصریه را به آتش بکشید؛ حرف هایی که وزیر امور خارجه بیان کرد اگر منظور این باشد که خارج از برجام مذاکره انجام شود، ما آن را محکوم می کنیم، اما ایشان معتقد است که در چارچوب برجام عمل می کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet