پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/08 13:56:47
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر ورزش:

جلوی مهاجرت ورزشکاران را بگیرید

نماینده مردم فلاورجان در مجلس در تذکری به وزیر ورزش و جوانان گفت: چرا از مهاجرت ورزشکاران به خارج از کشور جلوگیری نمی‌کنید؟ برخی از آنها بر علیه نظام موضع‌گیری می‌کنند.
جلوی مهاجرت ورزشکاران را بگیرید نماینده مردم فلاورجان در مجلس در تذکری به وزیر ورزش و جوانان گفت: چرا از مهاجرت ورزشکاران به خارج از کشور جلوگیری نمی‌کنید؟ برخی از آنها بر علیه نظام موضع‌گیری می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911100507688610.jpg جلوی,مهاجرت,ورزشکاران,را,بگیرید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: آیا به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر انتخابات زیر سوال برود اساس حضور شما در این پست مهم هم زیر سوال خواهد رفت؛ به کجا چنین شتابان؟ اگر شما عملکرد شورای نگهبان را زیر سوال می‌برد چرا زمانی که 5 دوره نماینده شدید و بسیاری از رقبای شما رد صلاحیت شدند، صدای شما درنیامد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: چرا دو دوره‌ای که شما رئیس جمهور شدید و ده‌ها نفر از رقبای شما رد صلاحیت شدند یا صلاحیت آنها احراز نشد، صدای شما درنیامد و اعتراض نکردید؟

وی ادامه داد: آقای روحانی برای فرار از پاسخگویی نسبت به عملکرد ضعیف خود به هر کاری متوسل نشوید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر ورزش و جوانان گفت: چرا از مهاجرت ورزشکاران به خارج از کشور جلوگیری نمی‌کنید. برخی از آنها بر علیه نظام موضع‌گیری می‌کنند و حتی ورزشکاری کشف حجاب کرده است. می‌طلبد جلوی این رفتارها را بگیرید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet