هدر موبایل
1398/11/08 15:30:21
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون نمایندگان ولایی:

توهین به مجلس، تحقیر آرای مردم است

عضو کمیسیون نمایندگان ولایی تاکید دارد که توهین و تحقیر ناجوانمردانه در واقع هدف قرار دادن آرای مردم است.
توهین به مجلس، تحقیر آرای مردم است عضو کمیسیون نمایندگان ولایی تاکید دارد که توهین و تحقیر ناجوانمردانه در واقع هدف قرار دادن آرای مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108272957338.jpg توهین,به,مجلس،,تحقیر,آرای,مردم,است Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نقدهای تندی که اخیرا نسبت به مجلس بیان می شود، گفت: نقد هر نهاد، قوه و دستگاهی اشکال ندارد، اما آنچه که در برابر مجلس شاهد هستیم نقد نیست، تخریب است؛  آن هم بعضا تخریب ناجوانمردانه است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر، اسکو در مجلس ادامه داد: ممکن است افرادی به فرآیندی از مجلس ایراد و اشکال وارد کنند که می توان آن فرآیندها را بررسی و تسهیل کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: هر اقدام مثبتی که در طول سال های اخیر صورت گرفته از جمله قوانین بودجه سنوانی، نوشتن قانون برنامه ششم توسعه، پیگیری عدالت و موارد دیگر از سوی مجلس بوده است.

وی در دفاع از هوشیاری مجلس بیان داشت: امروز و دیروز نمایندگان در جریان بررسی لایحه ارزش افزوده دو ماده را که می توانست به بی انضباطی، تبعیض و نابرابری دامن بزند، حذف کردند، البته گاهی هم نتوانسته اند کاری انجام دهند که مقصر بودن آن را می توان مورد بررسی قرار داد.

این نماینده با تاکید براینکه مجلس حزب یا دستگاه نیست که بتوان به طور کلی در مورد آن صحبت کرد، گفت: آثار مجلس را همان طور که رئیس مجلس نیز تاکید دارد، در آرای آن می توان دنبال کرد نه اینکه کسی یا کسانی نظر دهند و آن را مبنا قرار داد.

فرهنگی درادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، تاکید کرد : ازآنجایی که نمایندگان با رای مستقیم مردم انتخاب می شوند و مجلس شکل می گیرد، توهین و تخریب آن به غیر از توهین به رای مردم معنای دیگری ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه عملکرد منفی دولت به پای مجلس نوشته می شود، گفت: درست است که اکثریتی در مجلس با دولت همراه هستند اما این طور نیست که بتوان عملکرد ناموفق دولت را از چشم مجلس دید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet