هدر موبایل
1398/11/12 10:10:36
سرویس اجتماعی
هاشمی:

کِشتی سلامت با اتکا به ظرفیت بخش خصوصی به سرمنزل مقصود می‌رسد

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، گفت: کشتی سلامت به سرمنزل مقصود نمی‌رسد مگر با اتکا به ظرفیت بخش خصوصی و نظارت وزارت بهداشت که ناخدای این کشتی است.
کِشتی سلامت با اتکا به ظرفیت بخش خصوصی به سرمنزل مقصود می‌رسد رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، گفت: کشتی سلامت به سرمنزل مقصود نمی‌رسد مگر با اتکا به ظرفیت بخش خصوصی و نظارت وزارت بهداشت که ناخدای این کشتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907105693563298.jpg کِشتی,سلامت,با,اتکا,به,ظرفیت,بخش,خصوصی,به,سرمنزل,مقصود,می‌رسد Icana

همایون هاشمی، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با صحبت‌های اخیر وزیر بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی مبنی بر اینکه سیاست کلی وزارت بهداشت، حمایت از بخش خصوصی در حوزه سلامت است، گفت: کشتی سلامت به سرمنزل مقصود نمی‌رسد مگر با اتکا به ظرفیت بخش خصوصی و نظارت وزارت بهداشت که ناخدای این کشتی است. وزارت بهداشت باید در تفکر و راهبری و توجه بیشتر به بخش خصوصی خانه تکانی کند.

توجه به بخش خصوصی به معنی همراهی با گران فروشی نیست

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: توجه به بخش خصوصی به معنی همراهی با گران فروشی نیست بلکه به معنی قالب دهی به ظرفیت‌های آن با این هدف که در کنار مردم باشند و همانند سایر کشورها خدمات سلامت باکیفیتی را به مردم ارائه کنند.

وزارت بهداشت تمام ظرفیت خودش را برای نظارت بهتر بر بخش خصوصی بکار بگیرد

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: وزارت بهداشت نیز تمام ظرفیت خودش را برای نظارت عالیه و راهبری مناسب به کار گیرد تا از ظرفیت بزرگ مردم در بخش خصوصی در راستای ارائه خدمات به خود مردم به بهترین شکل ممکن استفاده کند.  

دیدگاهی که بخش خصوصی را رقیب بخش دولتی می‌داند، تفکر بیماری‌ است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه دیدگاهی که بخش خصوصی را رقیب بخش دولتی می‌داند، تفکر بیماری‌است، تصریح کرد: بخش خصوصی و دولتی به هیچ عنوان رقیب یکدیگر نیستند بلکه با هدفی مشترک در کنار یکدیگر هستند. بنده معتقدم هرچقدر بتوانیم فرآیندهای غلط را اصلاح کنیم بخش خصوصی کارآمدتر خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet