شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/11/12 11:10:49
سرویس اقتصادی
شکری:

شاخص‌ های پرداخت یارانه بنزین تغییر کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید دولت باید در وهله نخست شاخص‌های پرداخت یارانه بنزین را تغییر دهد و در مرحله بعدی درآمد و اموال افراد را مجدد ارزیابی کرده و برای این مهم از بانک اطلاعاتی درستی استفاده کند.
شاخص‌ های پرداخت یارانه بنزین تغییر کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید دولت باید در وهله نخست شاخص‌های پرداخت یارانه بنزین را تغییر دهد و در مرحله بعدی درآمد و اموال افراد را مجدد ارزیابی کرده و برای این مهم از بانک اطلاعاتی درستی استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105803921953.jpg شاخص‌,های,پرداخت,یارانه,بنزین,تغییر,کند Icana

محمود شکری رئیس کمیته مالیاتی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از سازوکار دولت برای پرداخت کمک معیشتی به مردم، گفت: از آنجایی که بیشتر مردم از دایره افرادی که یارانه بنزین دریافت می‌کنند، خارج هستند، تاکنون اعتراضات بسیاری به نمایندگان شده است.

وزارت تعاون اطلاعات دقیق و درستی درباره اموال و درآمد مردم ندارد

نماینده مردم تالش و رضوانشهر با بیان اینکه نمایندگان در دفعات متعدد اعتراض وکلای خود مبنی عدم دریافت یارانه بنزین را به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتقل کردند، افزود: به نظر می‌رسد اطلاعات این وزارتخانه درباره درآمدهای افراد -که بر مبنی آن کمک معیشتی پرداخت کردند- دقیق و درست نیست زیرا برخی مراجعان مطرح می کنند درآمد آنها 2 میلیون و 500 هزار تومان است در حالیکه در سامانه درآمد آنها 6 میلیون تومان درج شده است.

وی اظهار کرد: شاخص‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پرداخت کمک معیشتی درست و دقیق نیست و اطلاعات این وزارتخانه غلط است زیرا درآمدها و اموال افراد به درستی ارزیابی و شناسایی نشده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دولت باید در وهله نخست شاخص‌های پرداخت یارانه بنزین را تغییر دهد و در مرحله بعدی درآمد و اموال افراد را مجدد ارزیابی کرده و از بانک اطلاعاتی درستی اطلاعات خود را به دست آورد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet