خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1398/11/12 13:04:31
سرویس اقتصادی
قاسمی خبر داد:

آغاز گازسوز کردن رایگان یک میلیون و 464 هزار خودرو/ ارائه وام به خودروهای شخصی

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از گازسوز شدن یک میلیون و ۴۶۴ هزار خودروی وانت، تاکسی، ون و مسافربر شخصی به صورت رایگان خبر داد.
آغاز گازسوز کردن رایگان یک میلیون و 464 هزار خودرو/ ارائه وام به خودروهای شخصی معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از گازسوز شدن یک میلیون و 464 هزار خودروی وانت، تاکسی، ون و مسافربر شخصی به صورت رایگان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202002109217222598.jpg آغاز,گازسوز,کردن,رایگان,یک,میلیون,و,464,هزار,خودرو/,ارائه,وام,به,خودروهای,شخصی Icana

حمید قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برنامه‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای دوگانه‌سوز کردن خودروها، گفت: در یک طرح 16 ماهه، تبدیل یک میلیون و 464 هزار خودروی وانت، تاکسی، ون و مسافربر شخصی به صورت رایگان به دوگانه‌سوز آغاز شده است، البته امیدواریم تغییر قیمت‌ها و تورم بر این مهم تاثیر نگذاشته و بتوانیم کارها را طبق برنامه جلو ببریم.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: ثبت نام‌ها برای دوگانه سوز کردن خودروها آغاز شده و تاکنون حدود 290 هزار نفر در سایت irngv.ir ثبت نام کرده‌اند و هر قدر صاحبان خودروهای وانت، تاکسی، ون و مسافربر شخصی سریع‌تر اقدام به ثبت نام کنند خودروهای آن‌ها زودتر تبدیل به گازسوز می‌شود.

وی افزود: کافی است افراد متقاضی نام خود را در سایت مذکور ثبت نام کنند چراکه مابقی کارها به صورت پیامکی انجام شده و می‌توانند خودروی خود را به گازسوز تبدیل کنند.

قاسمی بیان کرد: ماشین‌های شخصی در اولویت اول گازسوز کردن نیستند اما به دنبال ارائه وام به آن‌ها برای تحقق این مهم نیز هستیم./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet