هدر موبایل
1398/11/13 10:23:39
سرویس سیاسی
ابراهیمی:

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ها دشمن را ناکام می گذارد / ظهور مردم سالاری دینی در 40 سال انقلاب اسلامی

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: با وجود مشارکت های سیاسی مردم ما درطول ۴۰ سال انقلاب، نظام جمهوری اسلامی از نظر مشروعیت یکی از قوی ترین نظام های بین المللی دنیا است.
حضور پرشور مردم در راهپیمایی ها دشمن را ناکام می گذارد / ظهور مردم سالاری دینی در 40 سال انقلاب اسلامی عضو فراکسیون امید مجلس گفت: با وجود مشارکت های سیاسی مردم ما درطول 40 سال انقلاب، نظام جمهوری اسلامی از نظر مشروعیت یکی از قوی ترین نظام های بین المللی دنیا است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102767098351.jpg حضور,پرشور,مردم,در,راهپیمایی,ها,دشمن,را,ناکام,می,گذارد,/,ظهور,مردم,سالاری,دینی,در,40,سال,انقلاب,اسلامی Icana

علی ابراهیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور پرشکوه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن در سال های پس از پیروزی انقلاب، گفت: انقلاب اسلامی ایران یک تحول بزرگ در ایران و یک اثرگذاری موثر در عرصه بین‌المللی داشته است؛ البته آمریکایی‌ها از این تحولات خشمگین هستند؛ امروز فرهنگ انقلابی کشور ما واقعاً روی ملت ها تاثیر گذاشته است و  آثار آن را هم در منطقه و هم خارج از منطقه می بینیم.

وی با بیان اینکه همیشه ایستادگی در برابر قدرت ها در رگ و خون ملت ایران بوده است، مطرح کرد: در حال حاضر ایران نه تنها دیگر ژاندارم آمریکا در منطقه نیست؛ بلکه  پوزه آمریکا را به خاک می مالد.

بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از شروع انقلاب تاکنون با کینه توزی و ایجاد توطئه و فتنه همیشه در پی ضربه زدن به انقلاب هستند، مطرح کرد: دشمن همواره  تلاش می‌کند که دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را کمرنگ نشان دهد که خوشبختانه بینش و آگاهی مردم که همانطور مقام معظم انقلاب در گام دوم انقلاب فرمودند به رشد بالای سیاسی رسیده اند ،تمام این حرکت‌ها را خنثی می کند.

نماینده مردم شازند در مجلس مطرح کرد: انتخابات مسئله جدی و مهم کشور است  اما نباید از راهپیمایی های  22 بهمن به نفع انتخابات استفاده کرد،این کار ظلم به اصل نظام و اصل حاکمیت است.

وی با بیان اینکه ملت ایران در طول 40 سال مشارکت های سیاسی را داشته اند که نشان می دهد نظام جمهوری اسلامی از نظر مشروعیت یکی از قوی ترین نظام های بین المللی است، مطرح کرد: حضور مردم در تشییع پیکر پاک شهدای دفاع مقدس ،برگزاری پرشکوه تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش ، حضور در راهپیمایی های هرساله 22 بهمن و حضور در انتخابات های مختلف و سایر عرصه ها همه و همه گواهی بر پشتیبانی ملت ایران از نظام خود دارد و دشمن را طی این 40 سال ناکام گذاشته است.

دشمنان انقلاب این روزها سفره های مردم ،درمان و دارو را هدف قرار داده اند

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس ادامه داد: تاکنون انتخابات های متعددی داشته ایم و حضور ملت ایران هر سال در راهپیمایی 22 بهمن پرشورتر از سال های قبل بوده که نشان می دهد مردم سالاری دینی و اصل مشارکت مردم در سرنوشت خود درمدت  40 سال انقلاب اسلامی،کاملا رعایت شده است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه دشمنان انقلاب این روزها سفره های مردم ،درمان و دارو را هدف قرار داده اند،  تصریح کرد: حضور پرمعنا و با شکوه مردم در راهپیمایی ها را باید ارج بنهیم و مسئولان در پاسخ باید در اجرای برنامه‌های اقتصادی و حل مشکلات مردم در زمینه تورم، گرانی و ایجاد اشتغال تلاش‌های سریع داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet