شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/11/15 19:30:00
سرویس اقتصادی
گلمرادی:

دغدغه گازسوز کردن خودرها با ارائه وام به متقاضیان رفع شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس می‌گوید: با توجه به افزایش قیمت بنزین، تقاضا برای دوگانه‌سوز کردن خودروها افزایش یافته است به همین دلیل ارائه تسهیلات به مردم ازسوی بانک‌ها برای دوگانه‌سوز کردن خودروها ضروری است.
دغدغه گازسوز کردن خودرها با ارائه وام به متقاضیان رفع شود عضو کمیسیون انرژی مجلس می‌گوید: با توجه به افزایش قیمت بنزین، تقاضا برای دوگانه‌سوز کردن خودروها افزایش یافته است به همین دلیل ارائه تسهیلات به مردم ازسوی بانک‌ها برای دوگانه‌سوز کردن خودروها ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712107037782958.jpg دغدغه,گازسوز,کردن,خودرها,با,ارائه,وام,به,متقاضیان,رفع,شود Icana

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت گازسوز کردن خودروها با اعطای وام به متقاضیان، گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین تقاضا برای دوگانه‌سوز کردن خودروها افزایش یافته است به همین دلیل ارائه تسهیلات مناسب به مردم ازسوی بانک‌ها برای دوگانه‌سوز کردن خودروها ضروری است، این کار علاوه بر کمک به مردم در وضعیت نامناسب اقتصادی کنونی، مصرف بنزین را نیز کاهش داده و به دنبال آن از آلودگی هوا کاسته می‌شود.

نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبدیل خودروها به گازسوز نیاز به ایجاد کارگاه‌های استاندارد دارد، افزود: همچنین باید شرایط اقتصادی دارندگان خودروها را نیز در گرفت و به منظور کاهش هزینه‌ها جهت گازسوز کردن خودروها به آن‌ها تسهیلات بانکی مناسب داد.

وی اضافه کرد: کمک دولت به گازسوز کردن خوردوها و افزایش گرایش مردم به سوخت سی.ان.جی مزایای بسیاری برای مردم و دولت دارد چراکه آلودگی هوا کاهش پیدا کرده و به دنبال آن هزینه‌های درمانی و بهداشتی کمتر می‌شود ازسوی دیگر یک میلیارد مترمکعب گاز -که در روز تولید می‌شود- مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین در مصرف بنزین صرفه‌جویی شده و می‌توان به صادرات بیشتری رسید.

بیشتر خوانید : قره‌خانی: ضرورت پرداخت وام برای گازسوز کردن خوردوها

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد: با توجه به تجربه مشکلات متعدد در گذشته امروز نباید دغدغه گازسوز کردن خودروها را داشته باشیم لذا برای مدیریت انرژی و مصرف سوخت بهره‌گیری از روش‌های آزمایش‌ شده مانند برقی و گازسوز کردن خودروها از ابتدای تولید ضروری است چراکه تنها در این شرایط استانداردها رعایت می‌شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet