هدر موبایل
1398/11/13 15:35:24
سرویس سیاسی
بروجردی:

تخریب مجلس به دلیل اثرگذاری خانه ملت بر تحولات کشور است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تهدید و تخریب به دلیل تاثیرگذاری مجلس در تحولات کشور است، گفت: مجلس دهم برای نخستین بار حرکت انقلابی تصویب طرح ۳ فوریتی «انتقام سخت» را در کارنامه خود ثبت کرده است.
تخریب مجلس به دلیل اثرگذاری خانه ملت بر تحولات کشور است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تهدید و تخریب به دلیل تاثیرگذاری مجلس در تحولات کشور است، گفت: مجلس دهم برای نخستین بار حرکت انقلابی تصویب طرح 3 فوریتی «انتقام سخت» را در کارنامه خود ثبت کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803102431886886.jpg تخریب,مجلس,به,دلیل,اثرگذاری,خانه,ملت,بر,تحولات,کشور,است Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به هجمه‌های اخیر علیه مجلس، گفت: تاثیرگذاری مجلس در تحولات کشور یکی از دلایل تهدید و تخریب مجلس است. هر فرد انقلابی باید کلام حضرت امام(ره) را مورد توجه قرار دهد و بپذیرد که «مجلس در رأس امور است»، این کلام سیاست راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: عملکرد مجلس را نباید محدود به اظهارنظر برخی افراد خارج از چارچوب مصالح نظام کرد زیرا در طول تاریخ برخی گروه‌ها مجلس را تهدید کردند اما مجلس به ماهو مجلس یکی از مهم‌ترین ارکان نظام است.

هجمه‌های سیاسی علیه مجلس دور از انصاف است

وی تصریح کرد: اگر مجلس نباشد دولتی هم نخواهد بود زیرا رأی اعتماد به وزرای کابینه، تصویب برنامه پنج ساله توسعه کشور و بودجه در چارچوب اختیارات و قدرت مجلس است بنابراین از دایره انصاف به دور است که مجلس را مورد حمله هجمه‌های سیاسی قرار دهیم.

بروجردی یادآور شد: رفع کاستی‌ها وظیفه هر فرد دلسوز نظام است و نمایندگان مردم در مجلس به آنها توجه دارند. هرچند اکثر مصوبات مجلس در قالب لوایح پیشنهادی دولت به مجلس است اما تلاش مجلس نیز همیشه این بود که در چارچوب سیاست‌های کلی نظام و منویات مقام معظم رهبری اقدامات لازم را انجام دهد که در این زمینه موفق عمل کرده است.

ثبت مصوبات اثرگذار در برابر زیاده خواهی آمریکا و تامین منافع ملی

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: مجلس مصوبات بسیاری را در برابر زیاده خواهی آمریکا و منافع جمهوری اسلامی ایران به تصویب رسانده است. یکی از مصوبات مجلس دهم در راستای منافع ملی جمهوری اسلامی ایران، طرح 3 فورتی بود که بعد از ترور سردار سلیمانی در جهت تقویت نیروی انقلابی قدس در مجلس مطرح و تصویب شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی بعد از انقلاب هیچ‌گاه طرح سه فوریتی در دستورکار خود نداشت. در مجلس دهم برای نخستین بار طرح سه فورتی انتقام سخت ارایه و شورای نگهبان ضمن حضور در مجلس آن را تایید کرد. این حرکت انقلابی در کارنامه مجلس دهم ثبت شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet