هدر اصلی
1398/11/14 11:49:33
سرویس سیاسی
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی:

ایام دهه فجر عاری از تفرقه و جریان سازی باشد

عضو هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی می گوید ایام دهه فجر نباید آلوده به تفرقه، بهره برداری سیازی و جریان سازی شود.
ایام دهه فجر عاری از تفرقه و جریان سازی باشد عضو هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی می گوید ایام دهه فجر نباید آلوده به تفرقه، بهره برداری سیازی و جریان سازی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102982603388.jpg ایام,دهه,فجر,عاری,از,تفرقه,و,جریان,سازی,باشد Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت دهه فجر و نزدیکی این ایام به انتخابات مجلس آینده، گفت: به زودی حضور مردمی و نمایش اقتدار مردم سالاری را در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 2 اسفند ماه شاهد خواهیم بود از این رو همه جریان ها، گروه ها،  نیروها، کاندیداها و طرفداران آنها باید تمام تلاش خود را برای دو جلوه مردم سالاری دینی حضور باشکوه، متحد و یک پارچه به کار گیرند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس تاکید کرد: در عین حال که همه باید تلاش کنیم و همه مردم در صحنه بیایند تا در 22بهمن امسال شاهد راهپیمایی باشکوه و با حضور چندمیلیونی ملت باشیم و در انتخابات شاهد حضور پرشور ملت پای صندوق های رای باشیم باید از هر گونه تفرقه، بهره برداری سیاسی، جریان سازی در راهپیمایی های ایام دهه مبارک فجر پرهیز کنیم.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: 22 بهمن متعلق به همه ملت ایران، جناح ها، گروه ها احزاب و جریان های سیاسی است و همه باید متحد در این راهپیمایی شرکت کنیم.

وی ادامه داد: روز ۲۲ بهمن و با حضور گسترده مردم، برگ زریّن دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد و مردم ضمن انزجار از استکبار جهانی با حضور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به برگزاری انتخابات در اسفند ماه امسال تاکید کرد: مردم در انتخابات آزاد هستند هر کسی را که می خواهند انتخاب کنند، بنابراین باید از ایجاد تفرقه، جریان سازی و گرایش های سیاسی در این فضا پرهیز کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet