هدر موبایل
1398/11/23 20:37:13
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی:

جریانات سیاسی از نمد برخی ضعف‌های مجلس برای خود کلاه نسازند / کارنامه مثبت مجلس دهم در قانونگذاری

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است افراد و جریانات سیاسی نباید برای ورود به مجلس با سوءاستفاده از برخی ایرادات قوه مقننه، راه را برای خود هموار کنند.
جریانات سیاسی از نمد برخی ضعف‌های مجلس برای خود کلاه نسازند / کارنامه مثبت مجلس دهم در قانونگذاری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است افراد و جریانات سیاسی نباید برای ورود به مجلس با سوءاستفاده از برخی ایرادات قوه مقننه، راه را برای خود هموار کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102398079200.jpg جریانات,سیاسی,از,نمد,برخی,ضعف‌های,مجلس,برای,خود,کلاه,نسازند,/,کارنامه,مثبت,مجلس,دهم,در,قانونگذاری Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در مجلس دهم اقدامات مهمی صورت گرفته که توانسته است از مشکلات مردم بکاهد، گفت: طرح ها و لوایح بسیاری در این مجلس به تصویب رسید که حاصل کار جمعی نمایندگان بود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس دهم در ادامه با تأکید بر اینکه برخی افراد نباید با نیت سوءاستفاده، از این نمد برای خود کلاه بسازند تا عرصه ورود به مجلس را برای خود هموار کنند، عنوان کرد: زیر سؤال بردن مجلس، علیرغم تمام ایرادات کار آن، امری غلط است.

وی در ادامه با اشاره به برخی اقدامات مجلس در راستای حل مشکلات جامعه اظهار داشت: اصلاح قانون تجارت جهت بهبود فضای کسب و کار، اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اصلاح قانونی که هم اکنون تحت عنوان مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار مجلس است، از مهم ترین اقدامات مجلس است که می تواند یکی از وسیع ترین دغدغه های مهم صنعت گران و تولیدکنندگان را حل کند.

بیشتر بخوانید:

 

موسوی لارگانی ادامه داد: طرح قانون بانکداری نیز از موارد ضروری است که می تواند بسیاری از مشکلات حوزه اقتصادی را حل کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در ادامه ضمن مفید دانستن قوانین مصوب مجلس، عنوان کرد: شاید ایراد کار آنجا باشد که قوانین به خوبی اجرا نشده و نظارت مجلس در این حوزه نیز ضعیف بوده باشد اما به هر حال این موضوع نباید باعث شود مجلس مورد تخریب، توهین و اتهام قرار گیرد چرا که در بسیاری از مواقع نیز برای اجرای قوانین مقاومت می شود که خطای دستگاه اجرایی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه قانون بد از بی قانونی بهتر است، خاطرنشان کرد: مجلس دهم تمام تلاش خود را در حوزه قانونگذاری کرده است که برای اصلاح ایرادات نیاز به همکاری قوه مجریه در اجرای قوانین است که بعد از مشخص شدن ایرادات، نسبت به اصلاح قوانین اقدام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet