هدر موبایل
1398/11/19 09:57:57
سرویس سیاسی
سعیدی:

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را در شأن انقلاب  و آرمان‌های رهبری برگزار خواهیم کرد

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دشمنان، معاندین نظام و سلطنت‌طلبان چشم طمع را به دهه فجر و راهپیمایی ۲۲ بهمن بسته اند تا با تبلیغات سوء و بوق های رسانه ای خود، چنین القا کنند که ملت از نظام جدا شده است.
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را در شأن انقلاب  و آرمان‌های رهبری برگزار خواهیم کرد عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دشمنان، معاندین نظام و سلطنت‌طلبان چشم طمع را به دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن بسته اند تا با تبلیغات سوء و بوق های رسانه ای خود، چنین القا کنند که ملت از نظام جدا شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704105350019588.jpg راهپیمایی یوم,الله,22,بهمن را,در,شأن,انقلاب  و,آرمان‌های,رهبری برگزار,خواهیم,کرد Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به لزوم حضور گسترده و پرشور ملت در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: دولتمردان آمریکایی در سال گذشته صراحتا اعلام کردند که مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب خود را مشاهده نخواهند کرد؛ اما به کوری چشم دشمنان مردم با حضور گسترده و با وحدت یکپارچه مشت آهنینی را بر دهان آمریکا و اسرائیل کوبیدند و  41 سالگی انقلاب را هم همگی با هم جشن می گیرند.

وی به عصبانیت دشمنان ایران اسلامی از حضور گسترده هرساله ملت در راهپیمایی 22 بهمن اشاره و تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی به ویژه آمریکا، اسرائیل و همچنین آل سعود به عنوان حمایت کنندگان مالی آنها به شدت از حضور گسترده و پرشور مردم در بزرگداشت انقلاب اسلامی و همچنین برگزاری انتخابات پرشور طبق فرمایشات رهبری معظم، بسیار عصبانی هستند و قطعا انجام تحریم ها و تهدیدها همینطور به شهادت رساندن فرماندهان بزرگ ما  نتیجه عصبانیت دشمنان از ملت ایران بوده است.

بیشتر بخوانید:

 

نماینده مردم تبریز، اسکو آذرشهر در مجلس به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود:دهه فجر فرصت مناسبی است که به عملکرد چهل و یک ساله نظام مقدس بپردازیم، این ایام از جمله فرصت هایی است که دراختیار کاندیداها قرار می گیرد تا به دور از سیاه نمایی ،آگاه رسانی و شفاف سازی کنند.

وی با اشاره به همزمانی اربعین سپهبد حاج قاسم سلیمانی با راهپیمایی 22 بهمن امسال، اظهار کرد: دشمنان با به شهادت رساندن سردارحاج قاسم سلیمانی و همرزمانش به خیال خام خود در پی تلخ کردن کام مردم و کم کردن حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن بودند؛ اما خائنان نمی دانند که هرچه ملت ما را بکشند؛ مردم  بیدارتر می شوند و رویش های بیشتری پس از این شهادت ها در کشور بوجود می آید و ایستادگی آنها در مقابل دشمنان دوچندان می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به انتخابات پیش رو، مطرح کرد: برگزاری انتخابات مجلس نباید موجب شود که افراد از شور و شعور مردم در مراسم 22 بهمن بهره برداری سیاسی کنند و کاندیداها از ایام دهه فجر استفاده جناحی نکنند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی،با تاکید بر الگوبرداری کشورهای منطقه ازجمله عراق و سوریه از گفتمان انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را زیباتر و با طراوت‌تر و درخورشأن انقلاب  آرمان‌های رهبر انقلاب برگزار خواهیم کرد؛ چراکه دشمنان،معاندین نظام و سلطنت‌طلبان چشم طمع را به دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن بستند تا با تبلیغات سوء و بوق های رسانه ای خود القا کنند که ملت از نظام جدا شده و از آن حمایت نمی‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet