هدر موبایل
1398/11/23 20:43:33
سرویس سیاسی
احمدی لاشکی:

وعده های نامزدها باید مبتنی بر واقعیت باشد / نتیجه وعده های شعاری بی اعتمادی مردم به مسئولان است

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد که نامزدهای انتخابات باید وعده های خود را در چارچوب حدود شرعی و قانونی مطرح کنند نه اینکه با هدف در اختیار گرفتن کرسی پارلمان شعارهایی را مطرح کنند که تنها کارکرد انتخاباتی داشته و تنها به مذاق عده ای خوش آید.
وعده های نامزدها باید مبتنی بر واقعیت باشد / نتیجه وعده های شعاری بی اعتمادی مردم به مسئولان است عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد که نامزدهای انتخابات باید وعده های خود را در چارچوب حدود شرعی و قانونی مطرح کنند نه اینکه با هدف در اختیار گرفتن کرسی پارلمان شعارهایی را مطرح کنند که تنها کارکرد انتخاباتی داشته و تنها به مذاق عده ای خوش آید. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104137431840.jpg وعده,های,نامزدها,باید,مبتنی,بر,واقعیت,باشد,/,نتیجه,وعده,های,شعاری,بی,اعتمادی,مردم,به,مسئولان,است Icana

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از شکل گیری فضای تخریبی در کشور طی سال های اخیر گفت: نگاهی به عملکردها و شواهد نشان می دهد که در بسیاری از حوزه ها در بخش اخلاق نه تنها نمره قابل قبولی نگرفتیم بلکه اخلاق را باختیم.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نحوه برخورد ما به گونه ای بود که احترام به نخبگان، احترام به بزرگان سیاسی و فرهنگی و احترام به بزرگترهای دینی را چنان ذبح کردیم که نتیجه آن به فرموده معصوم این شده که امروز می بینید مردم ما شبیه ترین به حاکمان هستند.

وی با انتقاد از رفتارهای تخریبی نامزدها در عرصه رقابت های انتخاباتی افزود: در حالی که روال باید بر این استوار باشد که نامزدها از توان خود گفته و برنامه های آینده خود را تشریح کنند اما طی سال های اخیر شاهد بودیم که نامزدها تمرکز خود را بر تخریب رقیب قرار داده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه وعده های نامزدها باید مبتنی بر واقعیت باشد گفت: نامزدها باید اختیارات خود را دانسته و وعده های خود را در چارچوب حدود شرعی و قانونی مطرح کنند نه اینکه با هدف در اختیار گرفتن کرسی پارلمان شعارهایی را مطرح کنند که تنها کارکرد انتخاباتی داشته و به مذاق عده ای خوش آید.

احمدی لاشکی با بیان اینکه نتیجه طرح وعده‌های شعاری بی‌اعتمادی مردم به مسئولان بوده است، گفت: وقتی وعده‌ها منطبق بر واقعیت و نیازها نباشد شاهدیم که حاکمان متهم به دروغگویی می شوند و در نهایت بی‌اعتمادی به مسئولان  به سمت بی‌اعتمادی به نظام می رود.

وی انتقاد را متفاوت از تخریب دانست و گفت: به طور حتم نمایندگان اشکالاتی دارند ولی اینکه این اشکالات به ابزاری برای تخریب و براندازی تبدیل شود با نگاه شرعی و اخلاقی ما منافات دارد و راه به جایی نخواهد برد.

عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه امروز تلاش می‌شود تا از ابزارهای تخریبی برای کنار زدن رقیب استفاده شود تصریح کرد: نباید با تخریب رقبا به قدرت رسید زیرا فردی که با این روش کرسی مجلس را در اختیار بگیرد به طور قطع از همان قدرت با بار تخریبی بیشتر برای خیانت به مردم استفاده خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet