هدر موبایل
1398/11/16 16:25:40
سرویس سیاسی
ابوترابی:

انتخاب بهارستان‌نشینان متخصص و قوی سبب حل مشکلات کشور خواهد شد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد وقتی افراد متخصص پا به بهارستان بگذارند، با تصویب قوانین صحیح زمینه حل مشکلات فراهم خواهد شد.
انتخاب بهارستان‌نشینان متخصص و قوی سبب حل مشکلات کشور خواهد شد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد وقتی افراد متخصص پا به بهارستان بگذارند، با تصویب قوانین صحیح زمینه حل مشکلات فراهم خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107073040154.jpg انتخاب,بهارستان‌نشینان,متخصص,و,قوی,سبب,حل,مشکلات,کشور,خواهد,شد Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در راستای تشکیل مجلس قوی از سوی مردم، گفت: بر همگان مشهود است که قوی شدن کشور برگرفته از انتخاب افراد قوی برای سکانداری مسئولیت های مختلف از جمله نمایندگی مجلس است.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت مردم از ارزش های انقلاب همواره پشتوانه نظام اسلامی بوده است، اظهار کرد: مردم باید بدانند با نیامدن در پای صندوق های رای، دشمنان تصور می کنند فشارهای سیاسی و اقتصادی آنها نتیجه بخش بوده لذا اقدام به افزایش تهدیدها و تحریم های می کنند.

وی در این راستا ادامه داد: بدون شک حل مشکلات کشور از خارج مرزها امکان پذیر نیست؛ به عبارتی وقتی افراد متخصص پا به بهارستان بگذارند، با تصویب قوانین صحیح زمینه حل مشکلات فراهم خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به ویژگی کاندیداهای اصلح برای تصدی کرسی نمایندگی قوه مقننه، تصریح کرد: انقلابی گری و داشتن روحیه پیگیری امور، دوری از اشرافی گری و مردمی بودن از مولفه های مهمی است که مردم باید با آگاهی مورد توجه قرار دهند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با حضور به موقع خود در صحنه برگزاری انتخابات مجلس یازدهم به افزایش اقتدار نظام اسلامی کمک کنند و به دنیا نشان دهند که هیچ گاه اجازه نخواهند داد دست دشمنان به سمت این مرز و بوم دراز شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته مجلس، حضور پرشور و آگاهانه همه مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet