خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/11/23 20:42:05
سرویس سیاسی
سلیمی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب:

حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای سبب تشکیل مجلس قوی خواهد شد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای سبب شکل گیری قوه مقننه قوی خواهد شد.
حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای سبب تشکیل مجلس قوی خواهد شد سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای سبب شکل گیری قوه مقننه قوی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103928659236.jpg حضور,حداکثری,در,پای,صندوق‌های,رای,سبب,تشکیل,مجلس,قوی,خواهد,شد Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در راستای تشکیل مجلس قوی از سوی مردم، گفت:  بدون شک حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای سبب شکل گیری قوه مقننه قوی خواهد شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم پشتوانه اصلی نظام مقدس هستند لذا مشارکت حداکثری به معنای تامین امنیت میهن اسلامی است، اظهار کرد: مردم نباید فراموش کنند که انتخاب بهترین ها از بین تایید صلاحیت شده ها می تواند مجلسی را شکل دهد که ریل گذار پیشرفت کشور باشند.

وی با تاکید بر اینکه مجلس قوی با آرای بالای مردمی شکل می گیرد، ادامه داد: حضور آگاهانه و انتخاب افرادی که تجربه کاری خوبی دارند دو مولفه مهم مسحوب می شود اما در این بین نباید فراموش شود انتخاب کاندیداهایی که خلاق هستند می تواند منجبر به تصویب قوانین مناسبی برای کشور شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید یادآور شد متاسفانه برخی افراد اقدام به سردادن وعده ها و شعارهای بی اساس می کنند از این رو مردم نباید فریب چنینی مسائلی را بخورند؛ رای دهندگان باید وعده های کاندیداها را کارشناسی کنند تا فردی که وارد قوه مقننه می شود دارای صلاحیت باشد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نماینده مجلس یازدهم باید دارای تجربه، تخصص و تعهد کاری باشد، خاطرنشان کرد: در این بین ساده زیستی و مردمی بودن نیز از دیگر مولفه های کاندیدای اصلح محسوب می شود که مردم باید نسبت به آن توجه جدی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet