هدر موبایل
1398/11/23 20:38:03
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید:

حضور همه گروه‌ها در انتخابات موجب تقویت کشور می‌شود

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مطابق فرمایش مقام معظم رهبری باید در انتخابات نیز به دنبال جذب حداکثری باشیم و حضور همه گروه‌ها در انتخابات موجب تقویت کشور می‌شود.
حضور همه گروه‌ها در انتخابات موجب تقویت کشور می‌شود عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مطابق فرمایش مقام معظم رهبری باید در انتخابات نیز به دنبال جذب حداکثری باشیم و حضور همه گروه‌ها در انتخابات موجب تقویت کشور می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103178491693.jpg حضور,همه,گروه‌ها,در,انتخابات,موجب,تقویت,کشور,می‌شود Icana

محمد کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، با اشاره به راهکارهای قوی شدن کشور، اظهار داشت: پایه قوی شدن کشور همدلی و افزایش صمیمیت بین حاکمان و مردم است تا از این مسیر به اهداف مورد نظر برسیم.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ابتدا باید بپرسیم که آیا این همدلی، صمیمیت و اعتماد در سال‌های گذشته تقویت شده یا تضعیف شده است؟ اگر تضعیف شده نباید بی‌توجه باشیم و حتما باید به این موضوع توجه کنیم، اگر هم این همدلی تقویت شده باید پایه‌های آن را بازهم تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه در همه ابعاد برای پیشرفت به همدلی در کشور نیازداریم، افزود: باید معیارهای همدلی بین حاکمیت و مردم را شناسایی و آن‌ها را تقویت کنیم.

کاظمی ادامه داد: هر چه در انتخابات سلایق مختلف را پای میز انتخابات بیاوریم و جذب حداکثری را مورد توجه قرار دهیم، نتایج بهتری حاصل می‌شود، رهبری معظم انقلاب نیز همیشه بر این موضوع تاکید فرموده‌اند و همیشه بر برگزاری انتخابات شکوهمند تاکید دارند.

نماینده مردم ملایر با بیان اینکه لوازم برگزاری انتخابات شکوهمند را باید فراهم کرد، گفت: قدم اول این است که صداها را در انتخابات داشته باشیم و آن‌هایی که در این حوزه مسئولیت دارند باید این انس و الفت را به وجود آورند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر همه صداها را در انتخابات داشته باشیم، امید بین جوانان و قوای کشور تقویت می شود و همه جوانان به سمت همگرایی با نظام می‌آیند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet