هدر موبایل
1398/11/23 20:34:19
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب:

تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راهکار تبدیل تهدیدها به فرصت است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی سبب توانمندسازی کشور در مقابل تهدیدها و تحریم ها می شود.
تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راهکار تبدیل تهدیدها به فرصت است عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی سبب توانمندسازی کشور در مقابل تهدیدها و تحریم ها می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102848174472.jpg تحقق,سیاست‌های,اقتصاد,مقاومتی,راهکار,تبدیل,تهدیدها,به,فرصت,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در راستای توانمندسازی کشور در مقابل تهدیدها و تحریم ها، گفت: بدون شک رمز موفقیت و پیشرفت کشور در عرصه های مختلف، تبدیل تهدیدها به فرصت ها و قطع امید از بیگانگان است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکیه بر توانایی ها و ظرفیت های داخلی تکیه شد، شاهد شکوفایی بوده ایم، اظهار کرد: به عنوان مثال نخبگان کشور تلاش کردند در عرصه دفاعی به خودکفایی برسیم؛ بر این اساس امروزه تولیدات تجهیزات نظامی نیروهای مسلح در بخش هایی مانند موشکی، هوایی و غیره در رتبه برتر میان کشورهای دنیا قرار دارد.

وی با یادآوری اینکه دشمنان تلاش کردند با ایران هراسی و ارعاب کشورهای مختلف زمینه فشار اقتصادی علیه ایران کشورمان را ایجاد کنند، ادامه داد: بنابراین اگر این قرار باشد به این تهدیدها به عنوان فرصت نگاه کنیم، می توان از ظرفیت های داخلی که تاکنون مورد توجه قرار نگرفته به بهترین شکل بهره برد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به بخش دیگری از رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص توانمسازی نظامی، تصریح کرد: همگان می دانند که ایرانیان هیچگاه جنگ طلب نبودند و توانایی نظامی خود را مطابق اصل دفاع مشروع پیش برده اند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد اگر محورهای برنامه ششم توسعه و اقتصاد مقاومتی به درستی اجرایی شود، شاهد شکوفایی در عرصه های مختلف باشیم که مصداق تبدیل تهدید به فرصت است.

به گزارش  خبرگزاری خانه‌ملت، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا صبح شنبه در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و نیروی پدافند هوایی ارتش، گفتند: اگر تفکر تخلف‌ناپذیر بودن وعده الهی در جامعه حاکم شود و مسئولان هوشیارانه عمل کنند، تهدیدها به فرصت تبدیل خواهد شد و تحریم می تواند عامل نجات کشور از وابستگی به نفت و حل بسیاری از مشکلات شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet