پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/23 20:30:48
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به بیانات رهبر انقلاب:

لزوم باور شعار «ما می‌توانیم» / جمهوری اسلامی در مقابل پروپاگاندای رسانه‌ای دشمن هراسان نمی‌شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر باور شعار «ما می‌توانیم»، گفت: دشمنان دنبال ایران هراسی هستند اما با اینکه ابزار زورگویی و رسانه در اختیار آنها است، در مقابل پروپاگاندای رسانه‌ای دشمن هراسان نمی‌شویم.
لزوم باور شعار «ما می‌توانیم» / جمهوری اسلامی در مقابل پروپاگاندای رسانه‌ای دشمن هراسان نمی‌شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر باور شعار «ما می‌توانیم»، گفت: دشمنان دنبال ایران هراسی هستند اما با اینکه ابزار زورگویی و رسانه در اختیار آنها است، در مقابل پروپاگاندای رسانه‌ای دشمن هراسان نمی‌شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109047766490.jpg لزوم,باور,شعار,«ما,می‌توانیم»,/,جمهوری,اسلامی,در,مقابل,پروپاگاندای,رسانه‌ای,دشمن,هراسان,نمی‌شود Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره خدمات نیروی هوایی و نیروی پدافند هوایی ارتش و تاکید ایشان بر تبدیل تهدید دشمن به فرصت برای تقویت امنیت کشور، گفت: نیروی هوایی قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در ایام دفاع مقدس در صحنه‌های مختلف به کمک مردم شتافتند و از ابتدا تلاش کردند تا در زمینه صنایع هوایی خودکفا شویم به ویژه شهید ستاری فرمانده نیروی هوایی در این زمینه تلاش بسیاری کرد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما در زمینه ساخت هواپیماهای جنگی مانند آشیانه‌ها، امنیت آنها، تامین و بازسازی صنایع هوایی گام مهمی برداشتیم. متخصصان داخلی بسیاری از هواپیماهای جنگی را به پرواز درآوردند زیرا شعار «ما می‌توانیم» را باور کردند و آن را محقق کردند.

وی با بیان اینکه رهبری بارها بر روی این موضوع تاکید و آنها را به عنوان الگو معرفی کردند، افزود: سایر بخش‌ها باید از تلاش و خلاقیت نیروهای هوایی ارتش بیاموزند زیرا در شرایط تحریم هستیم و باید قابلیت‌های خود را تقویت و توسعه دهیم. اتحاد راسخ و ایمان و باور به «شعار ما می‌توانیم» برای این منظور و شجاعت ضروری است.

ابطحی معتقد است: نیروی نظامی ما باید تقویت شود البته ما کشور تهاجمی نیستیم اما قدرت بازدارندگی خود را باید حفظ کنیم تا دشمن فکر اشتباه درباره ما نکند. مقام معظم رهبری نیز در بیانات خود به این موضوع اشاره داشتند. متاسفانه بسیاری از کشورها تبلیغ ایران هراسی می‌کنند و بودجه‌های فراوان برای خرید اسلحه صرف می‌کنند و علی رغم دخالت در امور دیگر کشورها، ایران را متجاوز معرفی می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: این کشورهای متجاوز گروهک‌های تروریستی را تقویت می‌کنند، جنگ یمن و سوریه را به راه انداختند. ابزارهای زورگویی و رسانه در اختیار آنها است اما ما نباید در مقابل پروپاگاندای رسانه‌ای این کشورها هراسان شویم یا عقب‌نشینی کنیم.

وی ادامه داد: استفاده از کارشناسان، متفکران و متخصصان کشور با هدف تقویت امنیت و سیستم‌های دفاعی و نظامی باید در اولویت قرار بگیرد همانطور که در حوزه‌های پزشکی و هسته‌ای و غیره گام‌های تاثیرگذار برداشته شده است تا جایی که به یکی از صادر کنندگان مهم اقلام دفاعی دنیا تبدیل شویم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیروی زمینی، دریایی، پدافند و سپاه پاسداران به ویژه هوافضای سپاه در این زمینه‌ها گام‌هایی موثری برداشتند. دشمن بسیاری از توانمندی‌های داخلی ما را نمی‌شناسد، قرار نیست ما درباره همه دستاوردهای خود صحبت کنیم زیرا دولتمردان آمریکایی و اروپایی دلسوز ما نیستند. در صورت انسجام و تکیه به توان داخلی شاهد امپراطور عظیم تمدن اسلامی خواهیم بود. ملت‌ها بیدار می‌شوند و اگر حاکمان وابسته سر عقل بیایند متوجه خواهند شد که فتح و پیروزی متعلق علی رغم همه فشارها به ایران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet