ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/11/19 15:56:13
سرویس سیاسی
نوری با اشاره به فرمایشات رهبرانقلاب درباره تقویت بنیه دفاعی:

تقویت قدرت بازدارندگی باعث امنیت کشور می‌شود

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان معتقد است تقویت قدرت بازدارندگی کشور باعث تقویت امنیت کشور شده و نظام را در برابر دشمن آماده نگاه می‌دارد.
تقویت قدرت بازدارندگی باعث امنیت کشور می‌شود عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان معتقد است تقویت قدرت بازدارندگی کشور باعث تقویت امنیت کشور شده و نظام را در برابر دشمن آماده نگاه می‌دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/56710.jpg تقویت,قدرت,بازدارندگی,باعث,امنیت,کشور,می‌شود Icana

سید راضی نوری در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش درباره تقویت بنیه دفاعی کشور، گفت: طبق دستور خداوند و فرموده پیامبر(ص) باید تا جایی که در توان داریم، خود را تقویت کنیم چرا همواره دشمن به دنبال فرصتی برای دسیسه است.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در ادامه تقویت قدرت بازدارندگی را باعث تقویت امنیت کشور دانست و افزود: دشمن از هر فرصتی برای ریختن زهر خود استفاده می کند پس همواره باید آماده باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان ما در واقع دشمن عقاید کشور ما هستند چرا که مانعی سر راه قدرت آنها است، عنوان کرد: همین دشمن گاهی از خود نرمش و ملاطفت نشان می دهد که همان هم به نوعی دسیسه بوده و در نهایت منتظر فرصتی است تا توطئه های خود را عملیاتی کند.

بیشتر بخوانید:

 

نوری ادامه داد: از آنجایی که جمهوری اسلامی باید از لحاظ اطلاعاتی، امنیتی و دفاعی آماده باشد باید برای حفظ اقتدار خود علیه دشمن توان دفاعی موشکی اعم از دریایی، زمینی و هوایی را تقویت کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه ملت و دولت در کنار رهبری باید در راهپیمایی 22 بهمن که امسال با اربعین شهادت سپهبد سلیمانی متقارن شده است، رنگ و نمای دیگری از خود نشان دهند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار نظام همواره رهنمودهای لازم را ارائه می کنند که این موضوع در کنار توسعه و تقویت همه جانبه کشور نه تنها در حوزه دفاعی بلکه در حوزه اقتصادی، علمی، تکنولوژی و غیره عاملی برای ناامیدی دشمن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet