هدر موبایل
1398/11/20 15:36:11
سرویس سیاسی
برزگر کلشانی:

موازنه قدرت به نفع گروه‌های مقاومت مردمی یمن است، نه ائتلاف عربی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موازنه قدرت در جنگ یمن به تغییر کرده و امروزه گروه های مقاومت دست برتر را دارند.
موازنه قدرت به نفع گروه‌های مقاومت مردمی یمن است، نه ائتلاف عربی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موازنه قدرت در جنگ یمن به تغییر کرده و امروزه گروه های مقاومت دست برتر را دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/109894.jpg موازنه,قدرت,به,نفع,گروه‌های,مقاومت,مردمی,یمن,است،,نه,ائتلاف,عربی Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طولانی شدن تجاوزگری ائتلاف عربی به رهبری سعودی ها در یمن، گفت: به اعتقاد کارشناسان نظامی و سیاسی، هم اکنون روند جنگ در یمن به نفع متجاوزان نیست که امر قابل تاملی محسوب می شود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید یادآور شد عملیات های ارتش و کمیته های مردمی یمن سبب شده موازنه قدرت تغییر یابد و دست برتر با یمنی ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه بدون شک می توان اذعان کرد کشورهای ائتلاف عربی در باتلاق تجاوز به یمن گیر افتاده اند، ادامه داد: به نظر می رسد متجاوزان باید خیلی سریع تر دست از جنایت و عصیان گری بردارند و یمن را ترک کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: امروزه همگان اعتقاد دارند تنها راهکار پایان دادن به جنگ یمن، استفاده از ظرفیت های دیپلماسی و برگزاری گفتگوهای یمنی-یمنی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم سعودی ها و کشورهای همراه آنها متوجه شوند ادامه تجاوزگری آنها سودی برایشان نخواهد داشت زیرا ساقط کردن یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف نشانه خوبی برای این مهم تلقی می شود.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ، انصارالله اعلام کرد، یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی را در حریم هوایی منطقه ۱۶ کیلو در شرق الحدیده ساقط کرد. این گروه تاکید کرد، ساقط کردن این پهپاد در پی نقض توافقنامه‌ سوئد و انجام ماموریت خصمانه صورت گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet