هدر موبایل
1398/11/22 16:33:00
سرویس سیاسی
کمالی‌پور با اشاره به سرنگونی پهپاد جاسوسی ائتلاف عربی در یمن:

شکست‌های مستمر ائتلاف عربی بیانگر توانمندی نظامی یمن است / تجاوز نظامی راه به جایی نخواهد برد

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: توانمندی نظامی یمنی ها با تکیه بر ظرفیت های داخلی افزایش یافته از این رو شاهد دست شکست های پی در پی ائتلاف عربی در تجاوزهای هوایی هستیم.
شکست‌های مستمر ائتلاف عربی بیانگر توانمندی نظامی یمن است / تجاوز نظامی راه به جایی نخواهد برد نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: توانمندی نظامی یمنی ها با تکیه بر ظرفیت های داخلی افزایش یافته از این رو شاهد دست شکست های پی در پی ائتلاف عربی در تجاوزهای هوایی هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106043419397.jpg شکست‌های,مستمر,ائتلاف,عربی,بیانگر,توانمندی,نظامی,یمن,است,/,تجاوز,نظامی,راه,به,جایی,نخواهد,برد Icana

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طولانی شدن تجاوزگری ائتلاف عربی به رهبری سعودی ها در یمن، گفت: یمنی ها در ابتدای درگیری های نظامی نشان دادند گروه های متجاوز در جنگ زمینی شانسی ندارند و اکنون نیز با تکیه بر توانمندی داخلی توانسته اند در عرصه هوایی نیز پاسخ های کوبنده ای به ائتلاف عربی دهند.

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع ائتلاف عربی به رهبری سعودی ها تلاش می کند از طریق تشدید حملات هوایی به یمن، زمینه افزایش فشار سیاسی بر گروه های مقاومت این کشور را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه حملات تروریست های متجاوز به یمن موجب شده زیرساخت های این کشور نابود شود که این موضوع برخلاف همه قوانین بشردوستانه است، ادامه داد: این مهم در حالیست که یمنی ها نیز ساکت ننشستند و امروزه مشاهده می شود پهپادها و موشک های دوربرد آنها خاک سعودی ها را ناامن کرده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه امروزه اوضاع یمن خیلی پیچیده شده است، تصریح کرد: بدون شک برگزاری گفتگوهای سیاسی و تعیین سرنوشت یمن باید از طریق مشارکت مردم این کشور صورت بگیرد و تجاوز نظامی راه به جایی نخواهد برد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم ائتلاف عربی سر عقل بیاید و دست از تجاوزگری بردارد تا مردم یمن خودشان آینده کشورشان را رقم بزنند.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ، انصارالله اعلام کرد، یک فروند پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی را در حریم هوایی منطقه ۱۶ کیلو در شرق الحدیده ساقط کرد. این گروه تاکید کرد، ساقط کردن این پهپاد در پی نقض توافقنامه‌ سوئد و انجام ماموریت خصمانه صورت گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet