هدر موبایل
1398/11/23 21:41:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

تشکیل مجلس قوی در گرو مشارکت و آراء بالای مردمی در میدان انتخابات است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد بدون شک تشکیل مجلس قوی در گرو آراء بالای مردمی در میدان انتخابات است.
تشکیل مجلس قوی در گرو مشارکت و آراء بالای مردمی در میدان انتخابات است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد بدون شک تشکیل مجلس قوی در گرو آراء بالای مردمی در میدان انتخابات است. https://cdn.icana.ir/d/019/201912103473591303.jpg تشکیل,مجلس,قوی,در,گرو,مشارکت,و,آراء,بالای,مردمی,در,میدان,انتخابات,است Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص سخنان رهبر معظم انقلاب در راستای تشکیل مجلس قوی از سوی مردم، گفت: بدون شک تشکیل مجلس قوی در گرو آراء بالای مردمی در میدان انتخابات است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم باید کاندیداهایی را برای تصدی نمایندگی خود انتخاب کنند که دارای دانش و تخصص باشند، اظهار کرد: به عبارتی وقتی نماینده ای دارای روحیه انقلابی و جهادی باشد و بتواند از دانش خود برای رفع مشکلات کشور بهره ببرد، شاهد شکل گیری مجلسی قوی خواهیم بود.

وی با بیان اینکه قوه مقننه ریل گذاری پیشرفت کشور را انجام می دهد، ادامه داد: بر این اساس وقتی افراد قوی و کارآمد وارد مجلس شورای اسلامی شوند، اهداف عالی را برای آینده کشور در قالب قانون پیش بینی می کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بدون شک باید اذعان کرد مشکلات کشور با دخالت خارجی ها برطرف نمی شود بلکه وقتی قوانین کارآمد و صحیحی تصویب شود، دولت ها نیز موظف خواهند بود تمامی کمبودها و مشکلات را برطرف کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با انتخاب آگاهانه و با بصیرت در انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی مشارکت حداکثری داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet