هدر موبایل
1398/11/21 12:24:19
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

مشارکت مردم در تعیین سرنوشت کشور از مهمترین دستاوردهای انقلاب است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مشارکت مردم در تعیین سرنوشت سیاسی و ترسیم آینده کشور از جمله مهمترین دستاوردهای انقلاب است.
مشارکت مردم در تعیین سرنوشت کشور از مهمترین دستاوردهای انقلاب است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مشارکت مردم در تعیین سرنوشت سیاسی و ترسیم آینده کشور از جمله مهمترین دستاوردهای انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201705101480383945.jpg مشارکت,مردم,در,تعیین,سرنوشت,کشور,از,مهمترین,دستاوردهای,انقلاب,است Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به ضرورت یادآوری دستاوردهای انقلاب اسلامی طی چهار دهه گذشته همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر، گفت: مشارکت مردم در تعیین سرنوشت سیاسی و ترسیم آینده کشور از جمله مهمترین دستاوردهای انقلاب است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروزه شاهد هستیم مردم از طریق برگزاری انتخابات در تصمیم سازی و تصمیم گیری آتی کشور دخالت دارند، اظهار کرد: به عبارتی مردم پشتوانه نظام اسلامی هستند و بر این اساس حضور مردم در عرصه های مختلف به رفتار مسئولان جهت دهی کرده است.

وی با اشاره به دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سیاست داخلی، ادامه داد: رهبر کبیر انقلاب قوه مقننه را در راس امور دانستند که نشان دهنده حداعلی مردم سالاری دینی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در این بین استقلال سیاسی در عرصه بین المللی نیز از دیگر دستاوردهای قابل توجه انقلاب طی چهار دهه گذشته بشمار می رود؛ چراکه سیاست نه شرقی و نه غربی پس از گذشت چهل سال همچنان دنبال می شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروزه کشورمان در معادلات منطقه ای و جهانی اثرگذار است، افزود: بر این اساس مشاهده می شود تهدیدها و تحریم های متعددی علیه کشورمان وضع و اجرایی می شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین نباید فراموش کرد انقلاب اسلامی امروزه برای کشورهای منطقه و حتی آزادی خواهان دنیا الگو قرار گرفته که مولفه مهمی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet