شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/11/21 14:26:44
سرویس فرهنگی
بت کلیا:

عقد قرارداد با مربی خارجی در شرایط فعلی ضرورتی نداشت

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به عقد قرارداد با سرمربی کروات در مقطع کنونی، گفت: در شرایطی که کانال‌های مالی مشخصی برای پرداخت رقم قرارداد مربیان خارجی وجود ندارد، عقد قرارداد با مربی خارجی اقدام درستی نیست.
عقد قرارداد با مربی خارجی در شرایط فعلی ضرورتی نداشت عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به عقد قرارداد با سرمربی کروات در مقطع کنونی، گفت: در شرایطی که کانال‌های مالی مشخصی برای پرداخت رقم قرارداد مربیان خارجی وجود ندارد، عقد قرارداد با مربی خارجی اقدام درستی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201901108027684669.jpg عقد,قرارداد,با,مربی,خارجی,در,شرایط,فعلی,ضرورتی,نداشت Icana

یوناتن بت کلیا درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به انتخاب دراگان اسکوچیچ کروات به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال، اظهار کرد: در حالیکه نام گزینه‌های دیگری بر سر زبان‌ها بود، این انتخاب همزمان با شهرآورد استقلال و پرسپولیس عجیب به نظر می‌رسد.

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:  پیش از این مسئولان فدراسیون فوتبال وعده انتخاب یک مربی داخلی را داده بودند و حتی از مربیان بزرگ داخلی مانند امیر قلعه نویی و علی دایی در رسانه‌ها نام برده شده بود ولی به ناگهان فرد دیگری به عنوان سر مربی تیم ملی برگزیده شد.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه مهم‌ترین مسئله در انتخاب یک مربی خارجی تعریف کانال مالی برای پرداخت مبالغ قرارداد او است، افزود: بیشترین نارضایتی مردم از رعایت نشدن شأن ملت ایران در تعهد به قرارداد با مربیان خارجی است که اخیرا شاهد آن در نحوه پرداخت پول به استراماچونی و ویلموتس بوده‌ایم.

بت کلیا تصریح کرد: در شرایطی که فدراسیون فوتبال توانایی پرداخت مبلغ قرارداد مربیان خارجی را ندارد، لزومی به عقد قرارداد با مربیان خارجی نیست و اگر چنین قراردادی منعقد شده، باید کانال مالی آن از پیش تعریف شود تا این انتخاب نیز موجب طرح دعوی در مجامع بین المللی نشود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس تأکید کرد: نباید اقدامی که منجر به وارد شدن خدشه به حیثیت کشور می‌شود را انجام داد و بهتر بود در این شرایط با در نظر گرفتن تمهیدات اساسی، از جمله برگزاری دوره‌های پیشرفته با بهترین مدرسان فیفا، استعدادهای داخلی را برای اداره تیم ملی پرورش می‌دادیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet