پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/28 13:51:04
سرویس سیاسی
ابراهیمی:

اتحاد و مقاومت گزینه روی میز ایرانی ها در مقابل تحریم ها است

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در این مدت دولت آمریکا برای مقابله با ملت ایران از اجرا و به کارگیری هیچ نوع توطئه، ترور، تهاجم فرهنگی، جنایت دریغ نکرده است.
اتحاد و مقاومت گزینه روی میز ایرانی ها در مقابل تحریم ها است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در این مدت دولت آمریکا برای مقابله با ملت ایران از اجرا و به کارگیری هیچ نوع توطئه، ترور، تهاجم فرهنگی، جنایت دریغ نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100622340490.jpg اتحاد,و,مقاومت,گزینه,روی,میز,ایرانی,ها,در,مقابل,تحریم,ها,است Icana

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تحریم های ظالمانه در شرایط بیماری کرونا،گفت: اروپا می توانست در شرایط فعلی حداقل برای حفظ وجهه  انسان دوستانه خود درباره اینستکس گام هایی بردارد و در مبارزه با کرونا رفتاری با اندکی حسن نیت از خود بروز دهد.

وی با اشاره به استمرار جنایت آمریکا علیه مردم ایران با تداوم تحریم‌های اقتصادی ،خاطرنشان کرد: امروز آمریکا ضعیف تر از حدی است که بخواهد گزینه های روی میزش را به رخ ملت ایران بکشد.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مجلس یازدهم باید مقاوم در مقابل درخواست‌های نا به حق دولتمردان آمریکا بایستد و محکم از حقوق ملت ایران دفاع کند، مطرح کرد: ملت ایران  با توجه به فشارهای اقتصادی و مشکلات بعد از بحران کرونا ،یکپارچه و متحد همچنان پاسدار و مدافع انقلاب و آرمان های آن هستند،در این مدت دولت آمریکا برای مقابله با ملت ایران از اجرا و به کارگیری هیچ نوع توطئه، ترور، تهاجم فرهنگی و جنایت دریغ نکرده است.

ملت ایران پیروز حوادث سخت هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصرح کرد: ملت ایران پیروز حوادث سخت هستند و ما نمایندگان به مقاومت و ایستادگی آن ها، احترام به سردار سپهبد قاسم سلیمانی، احترام به جانباختگان سقوط هواپیما و نیز جانباختگان مراسم بدرقه سردار بزرگ ملت ایران،تبریک می گوییم.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی،رمز موفقیت ملت ایران دربرابر تهاجم های دشمنان طی 41 سال گذشته را مقاومت و ایستادگی خواند و گزینه روی میز ایرانی ها را همیشه اتحاد و مقاومت برشمرد.

اروپایی ها در این شرایط حساس یک چهره انسانی از خود نشان دهند
 
وی با بیان اینکه تاکنون هیچ یک از رفتارهای دولت آمریکا دیپلماتیک نبوده است،تاکید کرد: اروپایی ها بهتر است در این دوران حساس کرونایی یک چهره انسانی از خود نشان دهند، دولت آمریکا همواره نشان داده که دشمن درجه یک ملت ایران و مسلمانان است و از این رو مردم ما به دولت آمریکا اعتماد نداشته و نخواهند داشت.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه  آمریکا تاکنون با تمام ملل و دولت ها با زبان زور و استبداد سخن گفته است و نباید از آن انتظار رفتار و بیان دیپلماتیک داشت، مطرح کرد: کرونا بار اقتصادی مهمی بر دوش کشور گذاشته که همزمانی آن با تحریم‌ها مسائل را برای مردم سخت تر کرده است. ملت ایران همواره نشان داده است که در پاسداری از حقوق مسلم خود مستحکم ایستاده و هیچ نوع عقب نشینی از موضع به حق خود نخواهند داشت./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet