هدر موبایل
1398/11/22 12:28:43
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

امروز شاهد تجدید بیعت ایرانیان با آرمان‌های انقلاب بودیم / یکپارچگی مردم رمز ماندگاری نظام است

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ایرانیان امروز دوشادوش یکدیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
امروز شاهد تجدید بیعت ایرانیان با آرمان‌های انقلاب بودیم / یکپارچگی مردم رمز ماندگاری نظام است نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ایرانیان امروز دوشادوش یکدیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/59572.jpg امروز,شاهد,تجدید,بیعت,ایرانیان,با,آرمان‌های,انقلاب,بودیم,/,یکپارچگی,مردم,رمز,ماندگاری,نظام,است Icana

یحیی کمالی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  در خصوص حضور گسترده و بیشمار مردم در راهپیمایی گرامیداشت 22 بهمن، گفت: ایرانیان امروز دوشادوش یکدیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دشمنان امروز مشاهده کردند نظام اسلامی ایران دارای حمایت مردمی است و این مولفه رمز ماندگاری نظام و انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه سردمداران کاخ سفید پیش از فرارسیدن یوم الله 22 بهمن تصور می کردند که مردم دیگر تمایلی به ارزش های انقلاب ندارند، افزود: به نظر می رسد اکنون که حضور میلیونی مردم ایران برای حمایت و پشتیبانی از آرمان های نظام اسلامی و انقلاب را مشاهده کردند، دیگر نمی توانند به دروغ پردازی و خیال بافی‌هایشان ادامه دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد هیچ انقلاب و کشوری در دنیا وجود ندارد که چنین پشتوانه مردمی داشته باشد از این رو حضور آگاهانه ملت ایران به سوژه داغ رسانه های خارجی تبدیل شده است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال نشان داد مشکلات داخلی نمی تواند به اختلاف سلیقه برای حمایت از ارزش ها تبدیل شود از این رو ایران اسلامی به طور یکپارچه به سوی سربلندی پیش خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet