خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/26 09:23:43
سرویس سیاسی
ناصر ابوشریف در کنگره شهدای مدافع حرم:

ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی؛ خروج آمریکا از منطقه و نابودی اسرائیل است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه باید با طرح های آمریکایی- صهیونیستی در منطقه مبارزه کنیم، گفت: ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس فقط خروج آمریکا و ریشه کنی اسرائیل است.
ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی؛ خروج آمریکا از منطقه و نابودی اسرائیل است نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه باید با طرح های آمریکایی- صهیونیستی در منطقه مبارزه کنیم، گفت: ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس فقط خروج آمریکا و ریشه کنی اسرائیل است. https://cdn.icana.ir/d/019/202002109149474383.jpg ثمره,گرفتن,انتقام,خون,سردار,سلیمانی؛,خروج,آمریکا,از,منطقه,و,نابودی,اسرائیل,است Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت (فاتحین) که عصر امروز جمعه ۲۵ بهمن ماه در سالن اجلاس سران برگزار شد، ضمن ادای احترام به روح امام خمینی (ره) و شهدا به ویژه شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی 40 سال در راه انقلاب و جهاد کوشید و از فلسطین و مقاومت اسلامی حمایت کرد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تاکید بر حمایت از جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی بیان کرد: ایران پایگاه اصلی جهان اسلام است و امید تمام امت اسلامی به جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی ضمن تاکید بر وحدت اسلامی و حمایت از جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت افزود: جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت، سرمدار پیشرفت و خیزش امت اسلامی است.

ابوشریف ضمن تاکید بر دشمنی با آمریکا، اسرائیل و رژیم های وابسته عربی ادامه داد: سردار قاسم سلیمانی همواره بر حمایت از قدس شریف تاکید داشت و در آخرین دیدارمان گفت که قدس امتحان این دوران است و هر کس در آزمون قدس موفق شود، بهشتی خواهد بود، در غیر این صورت جهنمی است. به معنای دیگر سردار سلیمانی قدس را تعیین کننده راه بهشت و جهنم می دانست و ما نیز همچنان بر راه شهدای مقاومت و سردار سلیمانی تاکید می کنیم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه همچنان باید با طرح های آمریکایی- صهیونیستی در منطقه مبارزه کنیم، گفت: ثمره گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس فقط خروج آمریکا و ریشه کنی اسرائیل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet