پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/11/27 14:22:54
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران:

سوریه یکی از محور‌های مهم مقاومت است

رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در مصاحبه با خبرنگاران گفت که سوریه کشور دوست و برادر و یکی از محور‌های مقاومت است.
سوریه یکی از محور‌های مهم مقاومت است رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در مصاحبه با خبرنگاران گفت که سوریه کشور دوست و برادر و یکی از محور‌های مقاومت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202002108694472466.jpg سوریه,یکی,از,محور‌های,مهم,مقاومت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از دمشق، رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در مصاحبه با خبرنگاران سوریه را کشور دوست و برادر توصیف کرد که یکی از محور‌های مقاومت است.

حضور رئیس مجلس در حرم حضرت زینب (س)

رئیس مجلس کشورمان پس از استقبال همتای سوری خود در فرودگاه‏، به حرم حضرت زینب (س) در ریف دمشق رفت. دکتر لاریجانی قرار است، با بشار اسد رئیس جمهور و حموده صباغ رئیس مجلس سوریه دیدار و گفتگو کند.

رئیس مجلس سوریه: پیروزی در مقابل تروریسم و تکفیر حتمی است

حموده صباغ در مراسم استقبال از رئیس مجلس کشورمان با خیر مقدم به دکتر لاریجانی به عنوان مهمانی عزیز و بخشنده گفت: آنچه سوریه و جمهوری اسلامی را به یکدیگر پیوند می‌دهد، روابط بزرگی است که مهمترین آن مبارزه ما با تروریسم و تکفیر و توطئه علیه کشورهایمان است.

وی افزود: ما از همه این سختی‌ها خواهیم گذشت و پیروزی‌هایی که روزانه در میادین نبرد به دست می‌آید دلیل روشنی بر حتمی بودن پیروزی اراده سخت در رویارویی با همه طرح‌های توطئه گرانه است.

رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان صبح امروز در صدر یک هیئت ارشد پارلمانی وارد دمشق شد و در فرودگاه مورد استقبال حموده صباغ همتای سوری خود و جواد ترک آبادی سفیر کشورمان در سوریه قرار گرفت. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet