شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/11/27 16:02:29
سرویس سیاسی
فلاحت‌پیشه با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات:

حضور حماسی در انتخابات به سود منافع ملی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر حضور حماسی و پرشور مردم در انتخاابت مجلس، گفت: قهر با صندوق رأی در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب روا نیست.
حضور حماسی در انتخابات به سود منافع ملی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر حضور حماسی و پرشور مردم در انتخاابت مجلس، گفت: قهر با صندوق رأی در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب روا نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201912103565638181.jpg حضور,حماسی,در,انتخابات,به,سود,منافع,ملی,است Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ضمن دعوت مردم برای حضور حماسی در انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت: امیدوارم مردم حضور خوبی در انتخابات داشته باشند، حضور آنها موجب گزینش نماینده‌های واقعی می‌شود، افرادی که می‌توانند نماینده واقعی حاکم بر جامعه باشند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قوی‌ترین افراد فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی باید انتخاب شوند به ویژه افرادی که آزاده هستند. مجلس نیازمند نمایندگان آزاده است، نمایندگان باید آزادگی خود را در مواقع تصمیم گیری درباره مسائل ملی و منافع ملی نشان دهند.

وی افزود:  طرح مباحثی چون قهر از انتخابات در چهل و یکمین سالگی پیروزی انقلاب اسلامی روا نیست. حضور حماسی در انتخابات به سود منافع ملی است. گناهی اگر در مورد کاستی‌ها وجود داشته باشد نباید آن را به گردن کاندیداهای فعلی بیندازیم.

فلاحت پیشه یادآور شد: نامزدهای دور یازدهم انتخابات مجلس مورد تایید قرار گرفتند. هر نقدی به روند اجرای و نظارتی نباید مانع حضور مردم در انتخابات شود. من نیز در انتخابات حضور پیدا خواهم کرد و امیدوارم دیگران حضور پرشکوهی پیدا کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در انتخابات دور یازدهم مجلس بنا بر دلایل شخصی خود کاندید نشده‌ام، تصریح کرد: معتقدم که به اندازه کافی وظیفه‌ام را در حوزه های ملی و استانی در مجلس انجام دادم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet