هدر اصلی
1398/11/28 10:01:34
سرویس فرهنگی

احتمال تعیین حکم قانونی در بودجه 99 برای واگذاری سرخآبی‌ها

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی از احتمال تعیین حکم قانونی در قانون بودجه سال آینده برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد.
احتمال تعیین حکم قانونی در بودجه 99 برای واگذاری سرخآبی‌ها رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی از احتمال تعیین حکم قانونی در قانون بودجه سال آینده برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/92651.jpg احتمال,تعیین,حکم,قانونی,در,بودجه,99,برای,واگذاری,سرخآبی‌ها Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تکلیف قانونی تعیین شده در بودجه سال 98 برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، اظهار کرد: در بند (هـ) تبصره 2 قانون بودجه سال 98 قید شده که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با کشف قیمت در فرابورس تا پایان شهریورماه سال 98 واگذار شوند که این مهلت با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در نشستی در کمیسیون اصل 44 قانون اساسی تا پایان سال تمدید شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت باید نسبت به فروش برند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان سال اقدام کند، ادامه داد: وزارت ورزش و برخی از کارشناسان سازمان خصوصی سازی نسبت به روش اجرای این قانون یعنی فروش برند دو باشگاه به صورت مجزا و کشف قیمت در فرابورس و فروش بلوکی آن انتقاداتی داشتند که مقرر شد این شیوه‌نامه دست خوش تغییراتی شود.

بیشتر بخوانید:

وی اضافه کرد: سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش و جوانان به کمیسیون اصل 44 قول دادند که تا پایان سال، رسیدگی و حسابرسی به اموال دو باشگاه پایان برسد و فروش برند و نشان دو باشگاه نیز صورت گیرد.

حمیدرضا فولادگر

 

فولادگر با بیان اینکه تا زمان بررسی بودجه 99 در مجلس به دولت مهلت خواهیم داد، افزود: در صورتی که وعده سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش در این باره محقق نشد و حسابرسی دو باشگاه یا فروش برند انجام نگرفت، در بودجه سال 99 حکم جدیدی برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در جریان بررسی بودجه در صحن علنی مجلس، تعیین خواهیم کرد.

علت تعلل در واگذاری برند دو باشگاه چیست؟

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل۴۴ قانون اساسی اظهار کرد: در حال حاضر نیز واگذاری برند دو باشگاه به این دلیل به تعویق افتاده که برند را نمی‌توان از اموال دو باشگاه تفکیک کرد؛ لذا در ابتدا شاید تصمیم بر این شود که به جای فروش برند، کشف قیمت از طریق فرابورس صورت گیرد و پس از آن نسبت به واگذاری دو باشگاه اقدام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet