خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/03 13:15:07
سرویس سیاسی
خانه ملت منتشر کرد

جدول نتایج حوزه های انتخابیه به تفکیک هر استان

وزارت کشور به صورت رسمی نتایج برخی حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور در جریان برگزاری انتخابات مجلس یازدهم را اعلام کرد.
جدول نتایج حوزه های انتخابیه به تفکیک هر استان وزارت کشور به صورت رسمی نتایج برخی حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور در جریان برگزاری انتخابات مجلس یازدهم را اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202002103391349449.jpg جدول,نتایج,حوزه,های,انتخابیه,به,تفکیک,هر,استان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت کشور به صورت رسمی نتایج انتخابات برخی حوزه های انتخابیه مربوط به انتخابات مجلس یازدهم را اعلام کرده که به شرح زیر است. در برخی حوزه های انتخابیه، انتخابات به دور دوم کشیده شد که بر اساس اعلام قبلی 29 اردیبهشت سال 99 انتخابات مجدد این حوزه ها برگزار می شود.

استان

حوزه انتخابیه

نام

نام خانوادگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آذربایجان شرقی

اهر و هریس 

احمد

محرم زاده یخفروزان

بستان آباد

غلامرضا

نوری قزلجه

بناب

محمد

باقری

 

 

 

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

مسعود

پزشکیان

احمدعلی

رضابیگی

روح الله

متفکر آزاد

سیدمحمدرضا 

میرتاجدینی

محمدحسین

فرهنگی

علیرضا 

منادی سفیدان

سراب و مهربان 

یوسف

داوودی

شبستر 

جعفر

راستی

کلیبر، خدا آفرین و بخش هوراند 

حسین

حاتمی

مراغه، عجب شیر

علی

علیزاده

مرند و جلفا 

معصومه 

پاشایی بهرام

ملکان

سیدعلی

موسوی

میانه

مهدی

اسماعیلی

علی شامی

 و

 بهنام صفایی دور دوم

 

هشترود و چاراویماق

سید حمزه

امینی

ورزقان

الله‌ویردی

دهقان

 

 

 

 

 

 

آذربایجان غربی

 

ارومیه

 

سید سلمان

ذاکر

روح‌الله

حضرت‌پورطلاتپه

وحید

جلال‌زاده

 بوکان 

انور

حبیب‌زاده بوکانی

 پیرانشهر و سردشت

کمال

حسین پور

 خوی و چایپاره 

عادل

نجف‌زاده

 سلماس 

یعقوب

رضازاده

 ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

محمد

علی پور

مهاباد

جلال

محمودزاده

میاندوآب

مهدی 

عیسی زاده

تکاب و شاهین دژ

حسن

همتی

نقده و اشنویه

علی

زنجانی حسنلویی

 

 

اردبیل

 

 

اردبیل ، نمین، نیر و سرعین

علی 

نیکزاد ثمرین

سیدکاظم

 موسوی

صدیف 

بدری

پارس آباد و بیله سوار

عباس

جهانگیرزاده

خلخال و کوثر

سید غنی

نظری‌خانقاه

گرمی

ولی

اسماعیلی

مشگین شهر

محمود

عباس‌زاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اصفهان

اردستان

سید صادق

طباطبایی نژاد

 

 

اصفهان

امیر حسین

بانکی پور فرد

عباس

مقتدایی خوراسگانی

مهدی

طغیانی

زهرا

شیخی مبارکه

حسین

میرزایی

شاهین شهر، میمه و برخوار

حسینعلی

حاجی دلیگانی

خمینی شهر

محمد تقی

نقدعلی

سمیرم

رحیم کریمی

 و

 اصغر سلیمی (دور دوم)

 

شهرضا، دهاقان و دهستان دره شور

سمیه

محمودی

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت

حسین

محمدصالحی دارانی

فلاورجان

سید ناصر

موسوی لارگانی

کاشان و آران بیدگل

سید جواد

ساداتی‌نژاد

گلپایگان و خوانسار

مسعود

خاتمی

لنجان

علی یوسف پور

و

حسین رجایی ریزی

(دور دوم)

 

مبارکه

پروین

صالحی مبارکه

نایین، خور و بیابانک

الهام

آزاد

نجف آباد، تیران و کرون

ابوالفضل 

ابوترابی

نظنز و بخش قمصر

رحمت الله

فیروزی پور بادی

  

اقلیت های دینی

زرتشتیان

اسفندیار

اختیاری کسنویه‌یزد

کلیمیان

همایون

سامه‌یح نجف‌آبادی

مسیحیان آشوری و کلدانی

شارلی

انویه تکیه

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

روبرت

بگلریان

مسیحیان ارمنی شمال ایران

آرا

شاوردیان

 

البرز

ساوجبلاغ،نظرآباد،طالقان‌و هشتگرد

علی

حدادی

 

 

کرج، اشتهارد و فردی

مهدی

عسگری

فاطمه آجرلو 

و 

علیرضا عباسی(دور دوم)

 

 

 

ایلام

ایلام،ایوان،چرداول،مهران، ملکشاهی و شیروان

علی اکبر

بسطامی

سارا

فلاحی

 

دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره

بهزاد علیزاده

و

صادق کرمی (دور دوم)

 

 

 

بوشهر

بوشهر ، گناوه و دیلم

  عبدالکریم

  جمیری

دشتستان

ابراهیم

رضایی

دشتی و تنگستان

غلامحسین

کرمی

کنگان، دیر، جم و عسلویه

موسی

احمدی

 

 

 

 

 

تهران

پاکدشت

فرهاد

بشیری

 

 

 

 

 

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

محمدباقر

قالیباف

سید مصطفی

آقا میرسلیم

مرتضی

آقاتهرانی

الیاس

نادران

سید محسن

دهنوی

سید محمود

نبویان

سید احسان

خاندوزی

اقبال

شاکری

ابوالفضل

عمویی

بیژن

نوباوه وطن

مجتبی

توانگر

فاطمه

رهبر

محسن

پیرهادی

روح الله

ایزد خواه

احمد

نادری

عبدالحسین

روح الامینی نجف آبادی

سیدنظام الدین

موسوی

زهره

الهیان

مالک

شریعتی

مهدی

شریفیان

سیدرضا

تقوی

سمیه

رفیعی

سیدعلی

یزدی خواه

علی

خضریان

رضا

تقی پورانوری

فاطمه

قاسم پور

مجتبی

رضاخواه

زهره سادات

لاجوردی

غلامحسین

رضوانی

عزت الله

اکبری تالارپشتی

دماوند و فیروزکوه

سید احمد

رسولی نژاد

رباط کریم و بهارستان

حسن

نوروزی

شهریار، قدس و ملارد

حسین

حق وردی

ورامین، پیشوا و قرچک

حسین

نوش‌آبادی

 

 

چهارمحال و بختیاری

اردل،فارسان،کوهرنگ،کیار‌ودهستان دستگرد

قدرت الله

حمزه شلمزاری

بروجن

امیرقلی

جعفری بروجنی

شهرکرد، بن و سامان

احمد

راستینه هفشجانی

لردگان

حسین 

بامیری

 

خراسان جنوبی

بیرجند، درمیان و خوسف

حسین

خسروی‌اسفزار

قائنات و زیرکوه

سلمان

اسحاقی

نهبندان و سربیشه

مصطفی

نخعی

فردوس، سرایان، طبس و بشرویه

مجید

نصیرایی

 

 

خراسان رضوی

تربت جام ، تایباد و باخرز

جلیل 

رحیمی جهان آبادی

تربت حیدریه ، مه ولات وزاوه

محسن

زنگنه

چناران و بینالود

حسین 

عباس زاده

خواف و رشتخوار

اکبر

احمدپور

درگز

حسن

رزمیان مقدم

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

علی اصغر

عنابستانی

بهروز

محبی نجم آبادی

فریمان،سرخس، بخشهای احمد آبادورضویه

سید احسان 

قاضی زاده هاشمی

قوچان و فاروج

علی 

آذری

کاشمر، خلیل آباد و بردسکن

جواد

نیک بین

گناباد و بجستان

محمد

صفایی دلویی

 

 

 

مشهد و کلات

نصرالله

پژمان فر

سیدامیرحسین

قاضی زاده هاشمی

جواد کریمی

قدوسی

محمدحسین

حسین زاده بحرینی

فاطمه

رحمانی

نیشابور و فیروزه

احسان

 ارکانی

هاجر

چنارانی

 

 

خراسان شمالی

اسفراین

امان الله

حسین پور

بجنورد ، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه ، راز و جرگلان

 محمد

پاک مهر

 محمد

 وحیدی

شیروان

علی

جدی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خوزستان

آبادان

محمد

مولوی

مجتبی 

محفوظی

جلیل

مختار

اندیمشک

فریدون

حسنوند

 

 

اهواز ، باوی، حمیدیه و کارون

سید کریم

حسینی

مجتبی

یوسفی

شبیب جویجری

و

احمد سراج (دور دوم)

 

ایذه و باغملک

عبدالله

ایزدپناه

بندرماهشهر ، امیدیه ،هندیجان

حبیب

آقاجری

بهبهان و آغاجری

محمد

طلاآب زرگه

خرمشهر

سید لفته

احمد نژاد

دزفول

سید احمد

آرایی

دشت آزادگان و هویزه

قاسم

ساعدی

رامهرمز و رامشیر

ابراهیم

متینیان

شادگان

مجید

ناصری نژاد

شوش

محمد

کعب‌عمیر

شوشتر و گتون

سهراب

گیلانی

مسجدسلیمان ، لالی، هفتگل و اندیکا

علیرضا

ورناصری قندعلی

 

 

 

زنجان

ابهر ، خرمدره و سلطانیه

 

 

خدابنده

 

سید البرز

حسینی

زنجان و طارم

 مصطفی

طاهری 

 مهدی باقری

و نبی الله محمدی (دور دوم) 

 

ماهنشان ، ایجرود ، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق

سید مرتضی

خاتمی

  

سمنان

دامغان

علی اکبر
 

علیزاده برمی

سمنان ،مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد

عباس

گلرو

شاهرود،میامی و بسطام

علی

اصغرخانی

گرمسار و آرادان

اردشیر

مطهری

 

 

 

 

 

سیستان و

بلوچستان

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بخش های بنت، لاشار،آشار و آهوران

عبدالناصر

 درخشان

چابهار ، نیک شهر، کنارک و قصرقن

معین الدین

سعیدی

خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد وکورین

اسماعیل

حسین زهی

زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون

محمد 

سرگزی

حبیب الله

دهمرده

زاهدان

حسینعلی

شهریاری

فدا

حسین مالکی

سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان

ملک

فاضلی

 

 

 

 

 

 

 

 

فارس

آباده ، بوانات و خرم بید

رحیم

زارع

نی ریز و استهبان

فرهاد

 طهماسبی

اقلید

مسلم

صالحی

جهرم

محمدرضا

رضایی کوچی

داراب و زرین دشت

محمدجواد

عسگری

سپیدان

محسن

علیزاده

سروستان ، خرامه و کوار

عبدالعلی

رحیمی مظفری

 

شیراز

علیرضا

پاک‌فطرت

روح‌الله

نجابت

جعفر

قادری

ابراهیم

عزیزی

فسا

حجت الله

فیروزی

فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین

محمد مهدی

فروردین

کازرون

فریدون

عباسی‌دوانی

لارستان ، خنج و گراش

حسین

حسین زاده

لامرد و مهر

سید موسی

موسوی

مرودشت ، پاسارگاد و ارسنجان

جلال

رشیدی‌کوچی

ممسنی و رستم

مجید 

انصاری

 

 قزوین

بوئین زهرا و آوج

روح الله

عبارسپور

تاکستان

رجب

رحمانی

قزوین ، آبیک و البرز

فاطمه

محمدبیگی

لطف الله

سیاه کلی

 

قم

 

قم

 

احمد

امیرآبادی فراهانی

مجتبی

ذوالنوری

علیرضا

زاکانی

 

 

 

کردستان

 

بیجار

حمدالله کریمی

و

علیرضا زندیان

(دور دوم)

 

سقز و بانه

بهزاد

رحیمی

سنندج ، دیواندره و کامیاران

سید مهدی

فرشادان

محسن

فتحی

قروه و دهگلان

پرویز

اوسطی

مریوان و سروآباد

شیوا

قاسمی پور

 

 

 

کرمان

بافت، رابر و ارزوئیه

صمدالله

الله محمدی

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

موسی 

غضنفرآبادی

جیرفت و عنبرآباد

ذبیح اله

اعظمی ساردویی

رفسنجان وانار

حسین

جلالی

زرند و کوهبنان

عفت

شریعتی کوهبنانی

سیرجان و بردسیر

شهباز

حسن پور بیگلری

شهربابک

مصطفی

 رضا حسینی  قطب آبادی

 

کرمان و راور

محمدرضا

پورابراهیمی داورزنی

محمد مهدی

زاهدی

کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

منصور

شکراللهی

 

 

کرمانشاه

اسلام آباد غرب و دالاهو

مجتبی بخشی پور

و 

نادر نادری(دور دوم)

 

پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران

آرش

زره تن لهونی

سنقر

سیدجواد

حسینی کیا

قصرشیرین،سرپل ذهاب وگیلانغرب

شهریار

حیدری

 

کرمانشاه

 

عبدالرضا

مصری

محمد

رشیدی

ابراهیم عزیزی

و

سلطان محمدی بابازیدی (دور دوم)

 

کنگاور، صحنه وهرسین

علی

رضایی

 کهگیلویه و بویراحمد

بویراحمد و دنا

مهدی

روشنفکر

کهگیلویه ، بهمئی،چرام و لنده

سید محمد

موحد

گچساران و باشت

غلامرضا

تاجگردون

 

 

 

 

گلستان

رامیان و آزادشهر

غلامعلی

کوهساری

علی آباد کتول

رحمت الله

نوروزی

کردکوی، ترکمن، بندرگز وگمیشان

عبدالجلال ایری 

و 

رجب محمد آبادی

( دور دورم)

 

گرگان و آق قلا

رمضانعلی

سنگدوینی

غلامرضا

منتظری

گنبد کاووس

امامقلیچ

شادمهر

مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش

رضا

آریان پور

 

 

 

 

 

 

 

گیلان

آستارا

غلامرضا

مرحبا

آستانه اشرفیه

محمدعلی

رمضانی دستک

بندرانزلی

احمد

دنیامالی

 

رشت

 

جبار

کوچکی نژاد

سیدعلی

آقازاده دافساری

محمدرضا

احمدی

رودبار

مهرداد

گودرزوند چگینی

رودسر و املش

محمد

صفری ملک میان

صومعه سرا

سیدکاظم

دلخوش اباتری

طوالش ، رضوانشهر و ماسال

حسن

 محمدیاری

فومن و شفت

خلیل

بهروزی‌فر

لاهیجان و سیاهکل

رسول

فرخی میکال

لنگرود

پرویز

محمدنژاد قاضی‌محله

 

 

 

 

لرستان

الیگودرز

محمد

خدابخشی

بروجرد

عباس

گودرزی

فاطمه

مقصودی

پلدختر

سید حمیدرضا

کاظمی

خرم آباد ودوره

مرتضی

محمودوند

مهرداد

ویس‌کرمی

دلفان و سلسله

یحیی

ابراهیمی

دورود و ازنا

حسین

گودرزی

کوهدشت و رومشکان

محمد رضا

مبلغی

 

 

 

 

 

مازندران

آمل

رضا

حاجی پور

بابل

علی

کریمی‌فیروزجایی

مهدی

سعادتی بیشه ‌سرس

بابلسر و فریدونکنار

علی اصغر

باقرزاده

بهشهر و نکا و گلوگاه

غلامرضا

 شریعتی اندراتی

تنکابن ، رامسر و عباس آباد

سیدشمس الدین

حسینی

ساری ومیاندورود

منصورعلی

زارعی‌کیاپی

علی

بابایی‌کارنامی

قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی

کیوان

مرادیان کوچکسرایی

کمال

علی پورخنکداری

نور و محمودآباد

ولی الله

 فرزانه

نوشهر، چالوس و کلاردشت

محمدعلی

محسنی بندپی

 

 

 

مرکزی

اراک، کمیجان وخنداب

علی‌اکبر

کریمی

محمدحسن

آصفری

تفرش، آشتیان وفراهان

سینا

کمال‌خانی

خمین

علیرضا

نظری

ساوه و زرندیه

محمد

سبزی

شازند

محمود

احمدی بیغش

محلات و دلیجان

علی رضا

سلیمی

 

 

هرمزگان

بندرعباس،قشم ، ابوموسی ، حاجی آباد و خمیر

احمد

مرادی

محمد

آشوری‌تازیانی

منصور

آرامی

بندرلنگه و بستک و پارسیان

احمد

جباری

میناب،رودان،جاسک،سیریک وبشاگرد

حسین 

رییسی

 

 

 

همدان

اسدآباد

کیومرث

سرمدی واله

بهار و کبودرآهنگ

عیسی

جعفری

تویسرکان

محمد مهدی

مفتح

رزن

حسن

لطفی

ملایر

احد

 آزادی خواه

هادی

بیگی نژاد

نهاوند

علیرضا

شهبازی

همدان وفامنین

حمیدرضا

حاجی بابایی

احمد حسین

فلاحی

 

 

یزد

اردکان

محمدرضا

دشتی اردکانی

تفت و میبد

سید جلیل

میرمحمدی میبدی

مهریز،بافق،ابرکوه، خاتم وبهاباد

محمدرضا

صباغیان

یزد، اشکذر، ندوشن

محمدصالح

جوکار

 

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet