ایام محرم 1398
1388/08/04 08:45:00
سرویس بین الملل
سبحانی نیا:

آرا ماده اضطراری غزه، بیانگر تاثیرگذاری ایران در بین المجالس است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کسب بیش از ۵۰۰ رای موافق برای پیشنهاد ایران در مورد ماده اضطراری غزه، بیانگر توفیق هیات پارلمانی ایران در اجلاس اتحادیه بین المجالس است.

"حسین سبحانی نیا" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به اجلاس هفته گذشته اتحادیه بین المجالس جهانی که در ژنو برگزار شد، اظهار داشت: هیات پارلمانی ایران هم در مسایل جهانی و بین المللی مطرح شده در این اجلاس بصورت فعال و تاثیرگذار وارد شد و هم در حاشیه اجلاس، ضمن نشست‌های دو جانبه با هیات‌های پارلمانی حاضر در جهت تقویت روابط بین المللی خود با سایر کشورها حرکت کرد.

نماینده نیشابور خاطرنشان کرد: هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با طرح مباحثی از جمله ساختار سازمان ملل، حقوق بشر، جنایات اسرائیل در غزه و بحران اقتصادی جهانی توانست حضور تاثیر گذار و موفقی در یکصد و بیست و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور لاریجانی در راس هیات پارلمانی ایران را یکی از دلایل تاثیرگذاری ایران در این اجلاس دانست و گفت: اینکه هیات پارلمانی ایران در طرح ماده اضطراری غزه به صورت مستقل وارد عمل شد و توانست با هماهنگی سایر هیات‌های حاضر بیش از 500 رای موافق برای این پیشنهاد کسب کند، خود بیانگر توفیق هیات ایران در این اجلاس است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet