خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/07 11:11:20
سرویس اقتصادی
دلخوش اباتری:

لحاظ 10 هزار میلیارد اعتبار برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ضرورت دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید افزایش مناسب حقوق بازنشستگان در گرو لحاظ ۱۰هزار میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال ۹۹ برای موضوع همسان‌سازی است.
لحاظ 10 هزار میلیارد اعتبار برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ضرورت دارد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید افزایش مناسب حقوق بازنشستگان در گرو لحاظ 10هزار میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال 99 برای موضوع همسان‌سازی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707104115793314.jpg لحاظ,10,هزار,میلیارد,اعتبار,برای,همسان‌سازی,حقوق,بازنشستگان,ضرورت,دارد Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده، گفت: براساس برنامه ششم توسعه، دولت موظف است حقوق بازنشستگان را طی پنج سال به گونه ای افزایش دهد که تناسبی بین حقوق بازنشستگان با شرایط شغلی مشابه باشد. 

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر و علیرغم گذشت 3 سال از تصویب قانون برنامه ششم توسعه دولت نتوانسته اقدام موثری برای اجرایی شدن این قانون انجام دهد.

وی اظهار کرد: اگرچه دولت برای تامین منابع مالی موردنیاز برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 99 با مشکل روبه رو است اما در حال حاضر بازنشستگان نیز برای تامین مخارج و خرید اقلام اساسی با مشکلات بسیار دست و پنجه نرم می کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: نمایندگان پیشنهادات بسیاری برای افزایش منابع مالی موردنیاز به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان دارند که در جریان بررسی بودجه سال 99 در صحن علنی مطرح و تصویب می شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پیشنهاد داد: برای افزایش مناسب حقوق بازنشستگان باید 10هزار میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال 99 برای موضوع همسان‌سازی لحاظ کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet