پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/05 11:33:14
سرویس صحن
موافقان کلیات لایحه بودجه 99:

فرهنگی:تجمیع یارانه‌ها در بودجه سال آینده یکی از جنبه‌های مثبت بودجه است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با بیان اینکه پایه حقوق‌ها در بودجه سال آینده افزایش چشمگیر داشته است، گفت: تجمیع یارانه‌ها در بودجه سال آینده یکی از جنبه‌های مثبت بودجه است که بسیاری از ناعدالتی‌ها را کاهش می‌دهد.
فرهنگی:تجمیع یارانه‌ها در بودجه سال آینده یکی از جنبه‌های مثبت بودجه است نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با بیان اینکه پایه حقوق‌ها در بودجه سال آینده افزایش چشمگیر داشته است، گفت: تجمیع یارانه‌ها در بودجه سال آینده یکی از جنبه‌های مثبت بودجه است که بسیاری از ناعدالتی‌ها را کاهش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202001100475454250.jpg فرهنگی:تجمیع,یارانه‌ها,در,بودجه,سال,آینده,یکی,از,جنبه‌های,مثبت,بودجه,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، محمدحسین فرهنگی در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 5 اسفند ‌ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی کلیات بودجه 99 در موافقت بااین لایحه با اشاره به جنبه‌های مثبت گزارش کمیسیون تلفیق، گفت: سقف پایین و حداقل حقوق یکی از مشکلات بودجه سال گذشته بود که افزایش قابل توجهی داشت از طرفی یکی کردن یارانه‌ها یکی از نکات مثبت بودجه سال 99 است چرا که مشکلات و ناعدالتی‌های زیادی را ایجاد کرده بود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه‌ریزی عملیاتی یکی از اقدامات بسیار مهم دولت در تنظیم بودجه سال آتی است، ادامه داد: بودجه‌ریزی عملیاتی در شرایط فعلی اقتصادی کشور کار آسانی نبوده و اقدام دولت قابل تقدیر است.

وی با اشاره به یکی از مشکلات در روند برررسی کلیات بودجه 99، افزود: متأسفانه نمایندگان فرصت کافی برای ارائه پیشنهادات خود نداشته‌اند چرا که اکثر آنها درگیر انتخابات بوده‌اند و این لایحه بودجه بدون پیشنهادات بسته شد از این رو خواهشمندم هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تدبیری بیاندیشد و حتی با ایجاد فرصت یک روزه برای ارائه پیشنهادات می‌تواند تأثیر بسیاری بر آرای مخالفان لایحه بودجه داشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نحوه افزایش حقوق‌ها را یکی دیگر از مشکلات بودجه سال آینده دانست و گفت: بهتر است برای افزایش حقوق‌ها به جای درصد ثابت رقم ثابتی در نظر گرفته شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet