پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/05 16:29:00
سرویس فرهنگی
ساداتی‌نژاد:

وزارت بهداشت مرجع تصمیم‌گیری درباره تعطیلی دانشگاه‌ها است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت بهداشت مرجع تصمیم‌گیری درباره تعطیلی دانشگاه‌ها است، گفت: در صورت تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها نیز باید حتما تعطیل شوند.
وزارت بهداشت مرجع تصمیم‌گیری درباره تعطیلی دانشگاه‌ها است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت بهداشت مرجع تصمیم‌گیری درباره تعطیلی دانشگاه‌ها است، گفت: در صورت تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها نیز باید حتما تعطیل شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704103454329679.jpg وزارت,بهداشت,مرجع,تصمیم‌گیری,درباره,تعطیلی,دانشگاه‌ها,است Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها به علت شیوع ویروس کرونا موضوعی تخصصی و علمی است، گفت: در این زمینه وزارت بهداشت به عنوان مرجع تصمیم‎‌گیری تعیین شده و باید هرچه سریع‌تر درباره تعطیلات تصمیم‌گیری شود.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه هرچه سریع‌تر باید درباره تعطیلی دانشگاه‌ها و مدارس تصمیم‌گیری شود، افزود: تصمیم‌گیری فوری درباره تعطیلی‌ها، مجال برنامه‌ریزی به مدارس و دانشگاه‌ها را می‌دهد.

ساداتی‌نژاد تأکید کرد: قطعا تصمیم کارشناسی و تخصصی وزارت بهداشت، درست‌ترین و دقیق‌ترین تصمیم‌ در مقطع کنونی خواهد بود و در شرایط فعلی همه وزارتخانه‌ها و نهادها باید از تصمیمات اضطراری تمکین کنند.

در صورت تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها نیز باید حتما تعطیل شوند

ساداتی‌نژاد با تأکید بر اینکه در صورت تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها نیز باید حتما تعطیل شوند، یادآور شد: استفاده از ظرفیت فضای مجازی و تکنولوژی‌های روز برای تدریس و پیگیری امور باید پیگری شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: امروز در بسیاری از کشورهای پیشرفته کلاس‌های مجازی برگزار می‌شود و دانشگاه‌های ما نیز این زیرساخت را باید داشته باشند تا از این طریق  دروس به دانش آموزان تدریس شود.

بیشتر بخوانید:

پایان پیام

خبرنگار: هدی ریسمانچی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet