پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/05 12:15:00
سرویس اقتصادی
ادیانی:

لایحه بودجه سال 99 به دولت ارجاع خواهد شد / لایحه جدید در سال 99 بررسی می شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: به نظر می رسد که با توجه به روند قانونی بررسی دوباره لایحه بودجه سال ۹۹، این لایحه در سال آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
لایحه بودجه سال 99 به دولت ارجاع خواهد شد / لایحه جدید در سال 99 بررسی می شود عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: به نظر می رسد که با توجه به روند قانونی بررسی دوباره لایحه بودجه سال 99، این لایحه در سال آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108053087504.jpg لایحه,بودجه,سال,99,به,دولت,ارجاع,خواهد,شد,/,لایحه,جدید,در,سال,99,بررسی,می,شود Icana

سیدعلی ادیانی  عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: کلیات لایحه بودجه سال 1399 در نشست علنی امروز مجلس مورد مخالفت قرار گرفت، بر اساس تبصره 3 ماده 182 آیین نامه داخلی جدید مجلس، لایحه بودجه به دولت ارجاع خواهد شد و دولت دو هفته برای اصلاح این لایحه  فرصت دارد و پس از آن مجلس بلافاصله لایحه اصلاح شده را در صحن علنی مطرح و بررسی کند. البته کلیات بودجه بار دیگر رأی گیری خواهد شد.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از آن، لایحه اصلاح شده برای بررسی به کمیسیون تلفیق ارجاع خواهد شد و اعضای کمیسیون نیز 15 روز برای رسیدگی فرصت خواهند داشت و پس از بررسی دقیق لایحه مذکور، گزارش کمیسیون به صحن علنی ارسال می شود.

وی گفت: عدم تصویب کلیات لایحه بودجه سالیانه یکی از نادرترین اتفاقات در مجلس است و نشان می دهد که نمایندگان نسبت به لایحه تدوین شده توسط دولت نظر مساعد ندارند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ افزود: به نظر می رسد که با توجه به روند قانونی بررسی دوباره لایحه بودجه سال 99، این لایحه در سال آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet