پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/06 10:38:37
سرویس فرهنگی
عابدی با انتقاد از عرضه ماسک‌های بی کیفیت در بازار:

صداوسیما روش تهیه ماسک در منزل را آموزش دهد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه صداوسیما روش تهیه ماسک در منزل را آموزش دهد، گفت: توزیع ماسک بی کیفیت و گران قیمت در شرایط کنونی خیانت به مردم است.
صداوسیما روش تهیه ماسک در منزل را آموزش دهد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه صداوسیما روش تهیه ماسک در منزل را آموزش دهد، گفت: توزیع ماسک بی کیفیت و گران قیمت در شرایط کنونی خیانت به مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105167333135.jpg صداوسیما,روش,تهیه,ماسک,در,منزل,را,آموزش,دهد Icana

حیدر علی عابدی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور، اظهار کرد: در این شرایط برخی افراد سودجو نسبت به عرضه ماسک با قیمت‌‎های باورنکردنی اقدام کرده‌اند، در حالیکه وزارت بهداشت می‌تواند از طریق صداوسیما آموزش‌های لازم برای تهیه ماسک را به مردم آموزش دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عرضه ماسک با قیمت‌های نجومی، افزود: بهترین ناظر وجدان هر فرد است و بهترین قاضی حافظه ملت است و خیانت سودجویان به مردم در این شرایط در حافظه مردم خواهند ماند.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: آماده کردن  ماسک چیز پیچیده‌ای نیست و وزارت بهداشت می‌تواند با آموزش به مردم نشان دهد که با ساده‌ترین تجهیزات نیز می‌توان ماسک را تهیه کرد.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه توزیع ماسک بی کیفیت و گران قیمت خیانت است به مردم، افزود: از این طریق می‌توان کاسبی افراد سودجو را تعطیل کرد و اجازه سوء استفاده را به افراد نداد.

عابدی با بیان اینکه قطعا استفاده از  ماسک در این شرایط بسیار مؤثر است، تصریح کرد: رعایت مسائل بهداشتی بسیار مهم است و امیدوارم این فضای ایجاد شده در کشور موجب ترک یکسری عادت  هاى غلط در کشور شود.

 عضو کمیسیون بهداشت و درمان  مجلس با بیان اینکه همچنین از رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما باید مطالبه کرد که اطلاع رسانی مناسب به مردم در مورد راه‌های انتقال ویروس کرونا به صورت مستمر ادامه داشته باشد و گفت: آموزش اولین جزء از مراقبت‌های بهداشتی و درمانی است؛ اطلاعات رسمی در مورد این ویروس از طریق وزارت بهداشت ارائه می‌شود و مردم نباید نگرانی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet