هدر اصلی
1398/12/28 13:47:43
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی مطرح کرد:

اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اما اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد، یعنی این وضعیتی که برای مردم پیش آمده وضعیت خوبی نیست، در شرایطی که مردم با مشکل جدی روبرو شده اند و مجلس باید ورود کرده و برنامه ریزی کند.
اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اما اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد، یعنی این وضعیتی که برای مردم پیش آمده وضعیت خوبی نیست، در شرایطی که مردم با مشکل جدی روبرو شده اند و مجلس باید ورود کرده و برنامه ریزی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107703812355.jpg اولویت,مجلس,یازدهم,,باید,معیشت,مردم,باشد Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با تاکید بر اینکه انتخابات همواره در کشور ما به نوعی پشتیبانی از  نظام و ولایت بوده است، گفت: هرچه انتخابات در کشور ما اعم از انتخابات مجلس، شوراها و ریاست جمهوری و هرکدام از اینها نمایش قدرت در مقابل دشمنان قسم خورده ما است.

وی افزود: ملت ایران در این روزهای اخیر بعد از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی قدرت‌نمایی کردند که شاید هنوز دشمنان انقلاب متحیر و متعجب هستند که این سیل جمعیت که آنها به خیال باطل خودشان می گفتند که مردم از نظام جدا شده و فاصله گرفته اند؛ دیدیم که چگونه در اقصی نقاط ایران این انتخابات را برگزار کردند.

نماینده مرم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه انتخابات یکی از عرصه هایی است که مردم می توانند نمایش قدرت و اثربخشی بیشتری داشته باشند؛ مطرح کرد: دشمنان ما  از مدت ها می گفتند مردم در انتخابات شرکت نمی کنند و  از نظام فاصله گرفته اند، اما ملت ایران با هزینه سنگینی که برای نظام دادند و با اهدای هزاران شهیدی که برای آن دادند؛ دلسوز نظام هستند، کم و کاستی ها و مشکلات وجود دارد اما آنها پای نظام ایستاده اند.

بیشتر بخوانید:

موسوی لارگانی با اشاره به موضوعاتی مانند بیماری کرونا که دشمنان و رسانه های معاند آن را به انتخابات مجلس ربط می دهند، ادامه داد: رسانه های معاند همیشه مترصد اتفاقی در جامعه ما هستند تا مغلطه کنند، قطعاً ملت ایران انقلاب نکردند که رفاه و زندگی اشرافی داشته باشند، هدف از انقلاب این بود که آنها از زیرسلطه استکبار جهانی خارج شوند؛ اهدافی بود که ملت ایران حکومتی داشته باشند که سرنوشت خودشان را خودشان رقم بزنند نه دیگران برای آنها رقم بزنند.

وی با بیان اینکه واقعاً مردم از مجلس انتظار دارند تا از حقوقشان دفاع کند، تاکید کرد: مردم تمام ارکان نظام  برایشان مهم و تاثیرگذار است و انتخابات  نمایش قدرت است که مردم می آیند سرنوشت خودشان را انتخاب می‌کنند. 

عضو فراکسیون روحانیت مجلس  با اشاره به عزم جدی قوه قضائیه در برخورد با متخلفان، مطرح کرد: با توجه به اینکه الان ریاست قوه قضاییه عزم جدی برای ریشه کنی فساد دارد، برای اینکه اعتماد جامعه جلب شود نیاز است که مجلس مبارزه با مفسدین اقتصادی را در اولویت کاری خودش قرار دهد، یعنی می‌توانیم اعتمادی که مردم نسبت به نظام داشتند، به نظام برگردد. اگر بحث فساد اداری و اقتصادی را در مجلس یازدهم  حل کردیم مانند صندوق ذخیره فرهنگیان و موارد دیگر؛ بسیاری از مشکلات مردم رفع می شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: اما اولویت مجلس یازدهم باید معیشت مردم باشد، یعنی این وضعیتی که برای مردم پیش آمده است وضعیت خوبی نیست، مردم از نظر من در این شرایط با مشکل جدی روبرو شده اند مجلس ورود کرده و برنامه ریزی بکند، مثلا در موضوع افزایش قیمت بنزین کار درستی صورت نگرفته است و حقیقتاً  بعد ازآن با توجه به مسائل بیکاری و شرایطی که این بیماری پیش آورده باید مردم حمایت شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet