خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/05 16:27:33
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تاکید کرد

قدردانی از آنها که در انتخابات حضور پیداکردند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس تاکید دارد که با وجود ویروس کرونا و یکپارچگی مخالفان نظام برای تحریم انتخابات ۴۲.۵ درصد مردم در انتخابات حضور پیدا کردند که باید از آنها تشکر کرد.
قدردانی از آنها که در انتخابات حضور پیداکردند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس تاکید دارد که با وجود ویروس کرونا و یکپارچگی مخالفان نظام برای تحریم انتخابات 42.5 درصد مردم در انتخابات حضور پیدا کردند که باید از آنها تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104696848962.jpg قدردانی,از,آنها,که,در,انتخابات,حضور,پیداکردند Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور مردم در انتخابات 2 اسفند ماه گفت: مشارکت به نسبت دوره های قبل انتخابات مجلس کمتر بود، در 10 دوره مجلس این اولین باری است که مشارکت زیر 50 درصد بوده.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به شرایط خاص کشور در زمان برگزاری انتخابات مجلس، بیان داشت: شیوع یک مرتبه ویروس کرونا مردم را برای حضور در حوزه های انتخابیه نگران کرد، از سوی دیگر حوادث آبان و داستان هواپیمایی اوکراین و از همه مهمتر  انتقاد و نارضایتی مردم از دولت و مجلس دست به دست هم داد تا مشارکت کم شود.

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه جریان های سیاسی در افزایش مشارکت مردم در انتخابات می توانستند نقش آفرینی کنند، تاکید کرد: با وجوداینکه اصلاح طلبان فهرست داشتند اما برای جلب مشارکت و دعوت مردم به میدان نیامدند، البته در مصاحبه هایشان گفتند اما باید دعوت جدی تر صورت می گرفت.

وی اظهار داشت: به نظر می رسید اگر دعوت و مشارکت جدی از سوی همه جریان های سیاسی انجام می شد میزان مشارکت افزایش پیدا می کرد، نباید فقط جریان پیروز برای جلت مشارکت فعالیت کند.

فولادگر در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: با همه شرایطی که وجود داشت باید از 42.5 درصدی که پای صندوق های رای رفتند تقدیر کرد چرا که  همه عوامل به این سمت می رفت تا مردم نیایند.

این نماینده مجلس افزود: ویروس کرونا، رادیوهای خارجی، رسانه های مخالف و  مخالفین نظام که بیش از هر زمان تا کنون برای تحریم انتخابات وارد میدان شدند تلاش کردند بر روی انتخابات اثر بگذارند، آنها به طور یکپارچه  مردم را دعوت به تحریم کردند با این حال، مردم با وجود نارضایتی از عملکرد مسئولین، احساس مسئولیت کردند و پای صندوق های رای آمدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet