پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/05 19:38:54
سرویس فرهنگی
ابطحی

شورای عالی امنیت ملی باید برای تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری کند

عضو کمیسیون آموزش مجلس تعطیلی مدارس را راهکار مناسبی برای مقابله با کرونا ندانست و گفت: شورای عالی امنیت ملی باید در سطح کلان برای تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری کند.
شورای عالی امنیت ملی باید برای تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری کند عضو کمیسیون آموزش مجلس تعطیلی مدارس را راهکار مناسبی برای مقابله با کرونا ندانست و گفت: شورای عالی امنیت ملی باید در سطح کلان برای تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102483530657.jpg شورای,عالی,امنیت,ملی,باید,برای,تعطیلی,مدارس,تصمیم‌گیری,کند Icana

سید محمد جواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تکذیب شایعه تعطیلی مدارس، گفت: شورای عالی امنیت ملی باید در سطح کلان برای تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری  و وزارت بهداشت باید گزارش تعطیلی مدارس را ارائه کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هنوز در مورد تعطیلی مدارس تصمیم گیری جدی نشده است، افزود: بخش‌های مختلف کشور باید در این رابطه تصمیم‌گیری کنند و تنها بر عهده وزارت بهداشت نیست.

وی ادامه داد: اگر دانش‌آموزان تعطیل شوند باید پدر و مادر آنها هم اگر کارمند هستند تعطیل شوند زیرا اگر به ویروس کرونا مبتلا شوند فرزندان خود را هم آلوده می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: کرونا بیشتر افراد با سنین بالا را تهدید می‌کند نه کودکان را بنابراین معتقد هستم که شایعه تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به صورت گسترده واقعیت  ندارد.

ابطحی با تاکید بر اینکه تعطیلی مدارس راهکار قطعی و مناسبی برای مقابله با کرونا نیست، تصریح کرد: باید پیشگیری و قرطنینه مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet