پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/06 17:24:37
سرویس فرهنگی
قاضی‌زاده هاشمی:

اجازه ریاست بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه ریاست بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال را نمی‌دهیم، گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال نباید از جانب وزارت ورزش مهندسی شود.
اجازه ریاست بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال را نمی‌دهیم عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه ریاست بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال را نمی‌دهیم، گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال نباید از جانب وزارت ورزش مهندسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701108774887315.jpg اجازه,ریاست,بازنشسته‌ها,بر,فدراسیون,فوتبال,را,نمی‌دهیم Icana

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در اواخر اسفندماه‌، تصریح کرد: این انتخابات باید در اواخر اسفندماه برگزار شود و هیچ بهانه‌ای برای به تعویق انداختن انتخابات قابل قبول نیست.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: نظارت بر انتخابات فدراسیون فوتبال نسبت به انتخابات‌های دوره قبل دو چندان خواهد بود و به تک تک اعتراضات در زمینه انتخابات فدراسیون رسیدگی می‌شود.

وزارت ورزش نباید انتخابات فدراسیون فوتبال مهندسی شود

وی با تأکید بر اینکه با کمک دستگاه‌های نظارتی و سازمان بازرسی اجازه نخواهیم داد که انتخابات مهندسی شده‌ای توسط وزارت ورزش برگزار شود، افزود: انتظار داریم با برگزاری این انتخابات، یک پوست اندازی مناسب در فدراسیون فوتبال صورت گیرد.

قاضی زاده هاشمی افزود: برخی از اعتراضات درباره این بود که تعداد امضاهای اعضای مجمع از منطق خاصی پیروی نمی‌کند که در این راستا با نظارت مجلس و دستگاه‌های نظارتی اجازه داده نمی‌شود که اعضای هیأت رئیسه با لابی برگزیده شوند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قطعا اجازه نخواهیم داد که بازنشسته‌ها بر فدراسیون فوتبال ریاست کنند و بی قانونی بر فدراسیون‌ها حاکم شود.

بیشتر بخوانید:

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet