پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/07 13:10:38
سرویس اجتماعی
کمالی پور با انتقاد از ورود غیرقانونی اتباع بیگانه به کشور مطرح کرد

تداوم سناریوی تناقضات درباره لغو پروازها به چین

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس بر ضرورت جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع بیگانه به کشور در شرایط بحرانی فعلی تاکید کرد و گفت: تناقضات زیادی در مورد تعداد مبتلایان به کرونا و لغو پروازها به چین وجود دارد که لازم است شفاف‌سازی شود.
تداوم سناریوی تناقضات درباره لغو پروازها به چین نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس بر ضرورت جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع بیگانه به کشور در شرایط بحرانی فعلی تاکید کرد و گفت: تناقضات زیادی در مورد تعداد مبتلایان به کرونا و لغو پروازها به چین وجود دارد که لازم است شفاف‌سازی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202002107540331911.jpg تداوم,سناریوی,تناقضات,درباره,لغو,پروازها,به,چین Icana

یحیی‌ کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در مورد  برخی اظهارات مبنی بر اینکه برخی ناقلان ویروس کرونا از مبادی غیرقانونی وارد کشور شدند، گفت: متاسفانه سال‌ها است با معضل ورود غیرقانونی اتباع بیگانه به کشور مواجه هستیم و هنوز به علت ناتوانی مسئولان ذیربط این معضل مدیریت و کنترل نشده است.

یحیی کمالی پور

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تشدید نظارت‌ بر مرزها برای جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع بیگانه به کشور در شرایط بحرانی فعلی تاکید کرد و افزود: تمامی کشورها به ویژه در شرایط حاد سختگیری‌های زیادی را بر مرزها و ورود خروج اتباع برای جلوگیری از ورود بیماری‌های واگیر اعمال می‌کنند و در صورت ابتلای فردی به بیماری سریع او را قرنطینه می‌کنند اما متاسفانه مرزهای ما باز است و اتباع بیگانه به راحتی وارد و خارج می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه سلامتی مردم نباید دست کم گرفته شود، ادامه داد: از سویی برخی مسئولان تاکید دارند که پروازها به چین لغو شدند اما متاسفانه برخی دیگر می‌گویند هنوز برقرار هستند و لغو نشده‌اند و چنین تناقضاتی به طور مداوم در حال تکرار است.

کمالی پور با بیان اینکه سهل‌انگاری‌ها در مورد کرونا قابل پذیرش نیست، افزود: متاسفانه آمار دقیقی از مبتلایان به ویروس کرونا در کشور وجود ندارد و آمارهای اعلام شده ضد و نقیض است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دهم یادآور شد: در حال حاضر که کرونا در کشور شیوع پیدا کرده و تمامی مردم نگران هستند در اماکن عمومی مانند مترو حتی یک راهنما وجود ندارد که آموزش‌های لازم را به مردم ارائه کند و مردم مانند سابق در رفت و آمد هستند و این بی توجهی‌ها دامنگیر کشور خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet