پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/08 15:34:50
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه با اشاره به نشست کمیسیون مشترک برجام:

اروپایی ها دیپلماسی با ایران را به حالت تعلیق درآوردند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به رفتار خنثی اروپایی ها در مقابل قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF، گفت: اروپایی ها دیپلماسی با ایران را به حالت تعلیق درآوردند لذا بازنگری جدی در عرصه سیاست خارجی کشور ضروری است.
اروپایی ها دیپلماسی با ایران را به حالت تعلیق درآوردند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به رفتار خنثی اروپایی ها در مقابل قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF، گفت: اروپایی ها دیپلماسی با ایران را به حالت تعلیق درآوردند لذا بازنگری جدی در عرصه سیاست خارجی کشور ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107663458585.jpg اروپایی,ها,دیپلماسی,با,ایران,را,به,حالت,تعلیق,درآوردند Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام، گفت: نوع رفتاری که اروپایی ها در ارتباط با FATF داشتند و برای اولین بار خنثی برخورد کردند تا رأی اجماعی علیه ایران شکل بگیرد، نشان می دهد اروپایی ها دیپلماسی با ایران را به حالت تعلیق درآوردند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در چنین شرایطی به جای آنکه سیاست خارجی کشور شرحه شرحه شود و دچار مسائل جزئی شود باید فکر اساسی کرد. به عنوان مثال در شرایطی که تحولات منفی اثر منفی بر ایران می گذرد و تحولات مثبت اثری ندارد، بازنگری جدی باید در عرصه سیاست خارجی کشور کرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران و سیاست خارجی ما در رأس آن باید تحولات مثبت را دریافت و برای تاثیرپذیری مقدمات لازم را تعبیه کند و مانع از هر تصمیم گیری و برنامه ریزی در جهت مخالف این تحولات شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سرانجام برجام در این شرایط مشخص نیست اما ما نباید اجازه دهیم سرنوشت برجام به سمتی حرکت کند که مورد نظر دولتمردان آمریکایی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet