خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/07 14:50:47
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا:

تحریم دارویی ایران، نتیجه دلسوزی امثال پمپئو است

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمبود دارو و امکانات پزشکی برای بیماران خاص و تحمل فشارهای اقتصادی توسط مردم، نتیجه دلسوزی های ظاهری امثال پمپئو برای ملت ما است.
تحریم دارویی ایران، نتیجه دلسوزی امثال پمپئو است نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمبود دارو و امکانات پزشکی برای بیماران خاص و تحمل فشارهای اقتصادی توسط مردم، نتیجه دلسوزی های ظاهری امثال پمپئو برای ملت ما است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108317657665.jpg تحریم,دارویی,ایران،,نتیجه,دلسوزی,امثال,پمپئو,است Icana

سیدصادق طباطبایی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا درخصوص عملکرد جمهوری اسلامی در مواجهه با ویروس کرونا گفت: دیگر برای همه روشن شده است که این ژست های به ظاهر خیرخواهانه و با نقاب حقوق بشر یک بازی سیاسی با افکار و احساسات جامعه جهانی است و هرگز واقعیت ندارد.

وی افزود: آمریکا از هر فرصتی برای پنجه انداختن بر چهره نظام اسلامی استفاده می کند و به دنبال ایجاد اختلاف و تشتت بین مردم و حاکمیت است و هرگز خیرخواه هیچ موجودی در جغرافیای جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز ملت ایران از سخت ترین و غیرانسانی ترین تحریم های تاریخ که توسط آمریکایی های به ظاهر آزادی طلب وضع شده، لطمه های زیادی دیده اند و کمبود دارو و امکانات پزشکی و لوازم مورد نیاز بیماران خاص در اثر همین تحریم ها ایجاد شده است، پس نمی توان دلسوزی های سران آمریکا را برای مردم ایران و اپیدمی شدن بیماری کرونا باور کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ایران بدانند هر چه آمریکا و همپیمانانش در تریبون های حقوق بشری و رسانه های عمومی می گویند، چیزی غیر از واقعیت است و توجه کنند هرگاه آمریکا خود را دلسوز مردم نشان داد، فشار و تحریم جدیدی به دنبال خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet