پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/07 15:33:49
سرویس سیاسی
برزگر با اشاره به ابزار نگرانی پمپئو از آمار شیوع کرونا در ایران:

اظهارنظر مقامات کاخ سفید صرفا دامن زدن به سیاست ایران‌هراسی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا صرفا غرض سیاسی بوده و در راستای دامن زدن به سیاست ایران هراسی است.
اظهارنظر مقامات کاخ سفید صرفا دامن زدن به سیاست ایران‌هراسی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا صرفا غرض سیاسی بوده و در راستای دامن زدن به سیاست ایران هراسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg اظهارنظر,مقامات,کاخ,سفید,صرفا,دامن,زدن,به,سیاست,ایران‌هراسی,است Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص اظهارات ضدایرانی مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، گفت: مقامات کاخ سفید سیاست ایران هراسی به راه انداخته اند و از هر موقعیتی مانند شیوع بیماری کرونا برای دامن زدن به این موضوع بهره می برند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری در منطقه است که مقابل سیاست های خصمانه ایالات متحده ایستاده است، اظهار کرد: در واقع آمریکایی ها دلیل شکست های پی در پی در منطقه و همچنین شروع خیزش بزرگ منطقه ای علیه خودشان را برگرفته از ایران سربلند می دانند لذا تلاش می کنند هر طور شده به کشورمان آسیبی وارد کنند.

وی با بیان اینکه ویروس کرونا در کشورهای مختلف شیوع یافته و اکنون کشورهای مختلفی در اروپا نیز درگیر این بیماری هستند، ادامه داد: بنابراین می توان دریافت وقتی وزیر خارجه ایالات متحده در مورد کشورمان موضع گیری می کند، صرفا اغراض سیاسی دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: به عبارتی آمریکایی ها می خواهند با دامن زدن به ایران هراسی و بزرگنمایی شیوع این بیماری، هجمه ای علیه کشورمان راه اندازی کنند که خوشخبتانه با هوشیاری این سیاست شکست خورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع آنها قصد داشتند با سیاسی کردن موضوع یاد شده و افزایش فشار حداکثری، کشورهای همسایه را به سمتی ببرند که مرزهای خودشان را به روی کشورمان مسدود کنند اما موفق نشدند که بیانگر ناتوانی در مواجه با ایران مقتدر است./

گفتگو: محمدجواد یافتیان

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet