ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/12/09 10:58:22
سرویس اجتماعی
بابایی صالح هشدار داد:

کرونا در کمین کودکان خیابانی

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس حضور کودکان خیابانی و زباله گرد در خیابان‌ها را عاملی موثر در انتشار ویروس کرونا دانست و از بهزیستی و شهرداری‌ها خواستار جمع‌آوری آنها شد.
کرونا در کمین کودکان خیابانی عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس حضور کودکان خیابانی و زباله گرد در خیابان‌ها را عاملی موثر در انتشار ویروس کرونا دانست و از بهزیستی و شهرداری‌ها خواستار جمع‌آوری آنها شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910103739535365.jpg کرونا,در,کمین,کودکان,خیابانی Icana

روح‌اله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، حضور کودکان کار در خیابان ها را با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا بسیار خطرناک و عاملی موثر در انتشار این ویروس دانست و گفت: در حالی که سلامت مردم به دلیل فراگیر شدن این ویروس در معرض خطر است همچنان شاهد حضور کودکان خیابانی و زباله گرد بدون استفاده از لوازم بهداشتی در سطح شهر هستیم.

روح الله بابایی صالح

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر آمارها حاکی از اندک بودن تعداد کودکان مبتلا به ویروس کرونا است اما بر اساس اظهارات پزشکان این کودکان به راحتی ویروس را به خانواده منتقل می‌کنند و جان افراد مسن و سالمند خانواده را در معرض خطر قرار می‌دهند بنابراین نیاز است تدابیر لازم برای جمع آوری آنها از سطح خیابان از سوی دستگاه های متولی اتخاذ شود.

وی با انتقاد از اینکه سال‌ها است شاهد حضور کودکان خیابانی و زباله‌گرد در خیابان‌ها هستیم، ادامه داد: جمع‌آوری و ساماندهی این قشر کودکان مورد غفلت دستگاه‌های مسئول قرار گرفته و هر چند هر سال دستگاه ها از جمع آوری و ساماندهی آنها سخن می گویند اما متاسفانه همچنان شاهد فعالیت آنها هستیم؛ می‌طلبد یک بار برای همیشه دستگاه ها به وظیفه خود عمل کرده و نسبت به ساماندهی آنها اقدام کنند.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس دهم یادآور شد: شرایط فعلی کشور مانند گذشته نیست و نباید و از موضوع کودکان خیابانی غافل شد زیرا ویروس کرونا با هیچ کس شوخی ندارد.

بیشتر بخوانید:

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet