خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/09 19:47:42
سرویس اجتماعی
همتی:

تعطیل نکردن برخی استخرها و اماکن ورزشی جای تعجب دارد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هر تجمعی در اماکن مسقف موجب شیوع ویروس کرونا می‌شود که در این میان در صدور دستور برای تعطیلی اماکن ورزشی کوتاهی شده است.
تعطیل نکردن برخی استخرها و اماکن ورزشی جای تعجب دارد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هر تجمعی در اماکن مسقف موجب شیوع ویروس کرونا می‌شود که در این میان در صدور دستور برای تعطیلی اماکن ورزشی کوتاهی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107689128099.jpg تعطیل,نکردن,برخی,استخرها,و,اماکن,ورزشی,جای,تعجب,دارد Icana

احمد همتی در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا در استان‌ها و شهرهای مختلف کشور، اظهار کرد: در چنین شرایطی کلیه اماکن مسقفی که در آن تجمع افراد صورت می‌گیرد باید تعطیل شود ولی در این زمینه کوتاهی‌هایی از جانب دولت و وزارت بهداشت در خصوص تعطیلی برخی مراکز عمومی صورت گرفته است.

نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت اماکن ورزشی مسقف در چنین شرایطی موجب گسترش بیماری‌های واگیردار می‌‎شود، افزود: در مقطع حساس کنونی عدم تعطیلی استخرها و سایر اماکن ورزشی جای تعجب و سئوال دارد.

بیشتر بخوانید:

وی با یادآوری اینکه سرعت و شدت واگیر ویروس کرونا به شدت بالا است، ادامه داد: تصمیم‌گیری برای تعطیلی اماکن عمومی باید توسط وزارت بهداشت به سایر دستگاه‌ها ابلاغ شود که به نظر می‌رسد در زمینه اماکن ورزشی غفلت صورت گرفته است.

همتی یادآور شد: در زمان تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها قطعا مراجعه دانش آموزان و دانشجویانی که کمتر رعایت می‌کنند به این مراکز ورزشی و تفریحی بیشتر خواهد شد و این مسئله خود به شیوع ویروس کرونا دامن می‌زند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: ضرورت تعطیلی استخرها و سایر اماکن ورزشی مسقف بیشتر از مدارس و دانشگاه‌ها است و این تصمیم باید هرچه سریع‌تر اتخاذ و ابلاغ شود و این موضوع باید بات اطلاع رسانی به موقع به گوش مسئولان تصمیم گیر برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet